Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ferhat PULAT desen çalışmaları

ewrex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mrblar arkadaşlar benim atölye hocamın kendi çalışmaları paylşmak istedim umarım yardımı dokunur teşekkür ederim şimdiden ilginize.

resim127el1.jpg

resim139ko4.jpg

resim142afc1.jpg

resim2489ts2.jpg

resim164zw2.jpg

resim180rc2.jpg

resim181hr8.jpg

resim184py3.jpg

Benzer konular

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
güzel çizimler paylaştıgın için teşekkürler
bazı çizimler çok güzel fakat bazılarında hatalar var
hocanızın emegine sağlık

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben çok beğendim.anatomi,çizgiler,gölgeler çok güzel ama;biraz daha uğraşılmalı.bir de resmi her yönüyle tamamlamaya çalışmak lazım.elleriniz emeğinize sağlık..

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
gayet ii çalışma eline sağlık

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
senin çizimlerinde hocanınkine benziyor gibi bir etkilenme var sanki,, genel olarak güzel yalnız ilk desende bir orantısızlık var kafaya göre eller küçük ama genel olarak çok güzel çalışmalar

ewrex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşşekürler ewet ben onun öğrencisi olmaktan çok mutluyum ve onun gibi olmak idealimdir. birde ilk desen bir çocuktur bilirsin kafası büyük elleri küçük olur çocukların ;)

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
biliyorum yalnız biraz abartı geldi çocuklar özellikle yüzde daha yumuşuk hatlara sahiptirler ama o desende yetişkin bir insan ,sert çigiler mevcut benim görüşüm,çizgiler rahatlık harika sözüm yok ona ama güzel, hocalarını sevmende güzel,, buarada öss den kaç aldın?

Son düzenleme:

leyl

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel bencede gölgeler çok iyi ve oran orantıda harika.. tebrik ederim...

ewrex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hocam zaten genç olunca 26 yaşında dilimden anlıo benim geçtiğim yollardan geçmiş beraber işler çıkartmak güzel.Ceren öss sonucum 220 geldi bakalım artık son 1 buçuk ay kadr zamn kaldı bol bol çalışıorum umarım hepimizin dilediği istediği yerler hayırlısı ile olur..

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet çizimlerin çizgilerin harika zaten kazanırsın bence

madchad

🌱Yeni Üye🌱
güzelnis

Çizgiler harika gerçekten bende o seviyeye ulaşmak için çalışıyorum...ama çizen hocanız sanki bacakları gövdeye göre pek büyük yapıyor.

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
çizgilere çok düzenli aynısını yapmışşın ya:)emeğine sağlık

Pankreas

🌱Yeni Üye🌱
3. çalışmada ellerin çizimine bayıldım, ayıldım, sonra tekrar bayıldım. Bu kadar iyi çizebilmek için hocan çok çalışmış olmalı ellerle. Ellerine sağlık hocanın. umarım sende hocandan feyz alıp hocan kadar iyi çizebilirsin. Başarılar. Bu arada anotomik çok küçük hatalar olabilir. Ama bunlar resmi kötü yapmaz özgünlük katar. Bence bu çalışmalara olumsuz eleştiri yapılmaz.

ewrex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yok yapılabilkri neden yapılmasın ama bence olumsuz eleştiri yapmak için bu desenlerden daha iyi bir desen çıkarabilmek gerek ben bu sitede güzel olana güzel derim ama beni aşmışsa desenler susarım dediğin gibi birde özgünlük war ayakları büyük yapmak gibi teşekkürler...

pandomime

🌱Yeni Üye🌱
paylaşım için teşekürler ellerinize sağlık

bindiya

🌱Yeni Üye🌱
harika çalışmalar ellerine sağlık paylaştığın için teşekkür

soner_zagil

🌱Yeni Üye🌱
yaw ben de evde kendi imkanlarımla çalışmaya çalışıyorum ama olmuyor tarsus gibi bir yerde adam akıllı bir kurs bulamadım.eğer resimlerime bi yorum yaparsanız sevinirim yorum larınız benim için gerçekten çok önemli.teşekkürler