Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fethiye'de ikamet eden grafiker arıyoruz

mustaf_

🌱Yeni Üye🌱
Coreldraw ve Photoshopa hakimiyeti yüksek, Muğla'nın Fethiyeilçesinde ikamet eden grafiker aramaktayız.
  • Yaratıcı fikirler ortaya koyabilen
  • Müşteriyle iletişimi sağlayabilecek
  • İş takibinde bulunabilen

Firma İsmi: Pınar Ofset
Adres: 501 sokak demirci işhanı no:8 fethiye/MUĞLA
Tel: 0.532 792 73 74 (Mustafa KIRÇIL)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

mustaf_

🌱Yeni Üye🌱
Coreldraw ve Photoshopa hakimiyeti yüksek, Muğla'nın Fethiyeilçesinde ikamet eden grafiker aramaktayız.
Yaratıcı fikirler ortaya koyabilen
Müşteriyle iletişimi sağlayabilecek
İş takibinde bulunabilen
ilgilenen arkadaslar ozelden yazsın

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Yaratıcı fikirler ortaya koyabilen
Müşteriyle iletişimi sağlayabilecek
İş takibinde bulunabilen
ilgilenen arkadaslar ozelden yazsın

Maalesef özel mesaj sadece özel üyeler içindir.

Fethiye ilçesinde aradığınız gibi yaratıcı fikirler sunabilen ve oranın müşterileryle iletişim sağlayabilecek iş takibinde bulunacak disiplinli, özverili birini ne yazıkki bulamassınız heleki maaş ve sigorta yetersizse ben şahsen fethiye'de kısa bir süreliğinede olsa orda çalışmış biri olarak söylüyorum.

Bence kendiniz yaratıcı olun bişeyler yapmaya kalkışın yoksa bulamıyacağınızdan eminim.

strangerz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba Şu an bulunduğu şehrin neredeyse tüm tasarımlarını yapan büyük bir gazetenin reklam departmanında halen sorumlu olarak çalışmaktayım. Mail adresi ya da telefon öğrenebilir miyim ?

erkan_nwo_

🌱Yeni Üye🌱
merhaba mustafa bey eylül ayı itibariyle Fethiye de reklam hizmetleri konusunda çalışmayı düşünüyorum meslekte çıraklıktan yetişmeyim kariyerimin 9.yılındayım CorelDARW a hakimim photoshop' da henüz öğrenim aşamasındayım kendimi geliştirmeye çalışıyorum fırsatını buldukça. Grafik, Serigraf Baskı, Gestetner, Ploter Kesim, Tabela İşleri ve müşteri ilişkileri konusunda meslekte geçen her yılın ayrı bir tecrübesine sahip olduğumu düşünüyorum. 2008 - 2010 yıllarında Datça 'da Üniversite eğitimimi tamamladım şuan memleketim olan İzmir'in Tire ilçesindeyim Eylül ayı gibi de Fethiye'de hayatıma devam etmeye karar verdim sizlerle çalışabilmek için görüşmek isterim Ağustos ayı içinde Fethiye'ye fizibilite için geleceğim eğer uygunsa görüşmek isterim

mustaf_

🌱Yeni Üye🌱
Fethiye'de çalışacak grafikte araniyor

Fethiye'de matbaada çalışacak grafiker aranıyor. Mustafa_kircil@hotmail.com ilgilenenler buradan ulaşsın, cevapları forumdan kontrol edemiyorum.