Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

FethiyeGrup Logo Çalışması

aoks

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar işin içinden çıkamadım birde size danışayım dedim ben böyle bi logo yaptım bi firmaya. firmanın içeriği biraz kalabalık karıştırdım biraz bu çıktı ortaya.:tongueout: ( hırdavat, kapı çeşitleri, orman ürünleri, makina ) üzerine firma :emo1:

Resimi gördünüz şimdi sizden ricam :angel: değerli yorumlarınız, önerileriniz, fikirleriniz.. her türlü görüş ve yoruma açığım şimdiden teşekkürler. :smile:

Benzer konular

grafike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence önce siyah zeminden kurtul, ve okadar çok dişli çark kullanmana gerek yok derim.
Birtane çarkın içine testereyi koy, kapıyada gerek yok kanımca birde böyle dene en azından kalabalıktan kurtulursun. Her yaptığı işe göre bir amblem koyarsan oooooo.

Saygılar.

serk002

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
inovatiff.com
çok kalabalık görünüyor renklerde çok göz alıyor. fethiye grup yazısının rengini farklı yapabilirsin ama bana kalırsa yeniden tasarla dişli, kapı bunlardan kurtulmaya çalış klasik şey bunlar çünkü...

aoks

🌱Yeni Üye🌱
Bence önce siyah zeminden kurtul, ve okadar çok dişli çark kullanmana gerek yok derim.
Birtane çarkın içine testereyi koy, kapıyada gerek yok kanımca birde böyle dene en azından kalabalıktan kurtulursun. Her yaptığı işe göre bir amblem koyarsan oooooo.

Saygılar.

Teşekkürler... Çok haklısın..
Acı ama gerçek :) Onları bi şekilde birleştirmek zorundayım:sweating:

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Gereğinden fazla karışık bir çalışma renk seçimi uyumsuz ve başarısız

Firmanın portalı geniş diye illaki tüm ürünleri logoya dahil etmek zorunda hissetme kendini..

Sade şık anlaşılır birşey olmasını her zaman ön planda tut eminim daha başarılı şeyler çıkacaktır ortaya kolay gelsin ;)

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
logo tanımlarını bir kez daha okumanızı tavsiye ederim. Çalışma iyi olur kötü olur o başka. Ama bu kesinlikle bir logo değil. Lütfen biraz daha üstünde çalışın.

aoks

🌱Yeni Üye🌱
çok kalabalık görünüyor renklerde çok göz alıyor. fethiye grup yazısının rengini farklı yapabilirsin ama bana kalırsa yeniden tasarla dişli, kapı bunlardan kurtulmaya çalış klasik şey bunlar çünkü...

Teşekkürler...
Söylediklerini dikkate alacağım.

Gereğinden fazla karışık bir çalışma renk seçimi uyumsuz ve başarısız

Firmanın portalı geniş diye illaki tüm ürünleri logoya dahil etmek zorunda hissetme kendini..

Sade şık anlaşılır birşey olmasını her zaman ön planda tut eminim daha başarılı şeyler çıkacaktır ortaya kolay gelsin ;)

Teşekkürler...
Çalışma sadece biri için olsa emin olun daha farklı şeyler çıkabilirdi farkındayım fakat yetersiz kaldım birleştirme konusunda...

logo tanımlarını bir kez daha okumanızı tavsiye ederim. Çalışma iyi olur kötü olur o başka. Ama bu kesinlikle bir logo değil. Lütfen biraz daha üstünde çalışın.

Teşekkürler...
Logonun ne demek yada ne iş gördüğünü biliyorum sanırım ama dediğim gibi birbirinden ayrı daldaki bu işin tek bir çatıda toplanması istendi. ben ilk bunu düşündüm yaptım ve burada paylaşıp hem yorumlarınızı hemde nasıl daha farklı birşey yapabilirim fikirlerinizi almak istedim. yani başka bi çalışma olacak tabiki haliyle. bu yoldamı yoksa daha farklı bir yolmu konu birazdaha bunu anlatıyor bence. Sizde lütfen resmin altındaki notumu okuyun:smile:

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Bu yaptığınız çalışmanın logotype olduğundan eminmisiniz?

Mesleğinize'de grafiker olduğunuzu belirtmişiniz siz grafiker olduğunuzdan eminmisiniz?

Bemim fikrimce yapamayacağınız tasarım işlerini firmalara yapacağınızı ifade etmeyiniz.

Daha büyük bir uğraş, çaba ve emek sarfettikten sonra firmalara veya şahıslara iş teklifinde bulununuz.

Güneşş1

🌟Usta Tasarımcı🌟
ah bu iş verenler yok mu bu iş verenler.şirket içeriği seçere resmen:D:D:D ya sende değil suç biliyorum.düşünce iyi hepsini birleştirmek istemişssin şirketin özünü verebilmek için ama daha sade ve renk uyumu içide olan ögeleri kullanırsan daha iyi olacağı kanaatindeyim.kolaygelsin.

Son düzenleme: