Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

fh den ps ye copy paste sorunu

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
merhaba arkadaşlar freehand den kopyalayıp direk ps ye yapıştırmak istediğimde "could not complete the paste command because the parser module cannot parse the clipboard" diye bir hata veriyor, ai den yapıştırabiliyorum veya farklı pc lerde aynı sürüm fh ve ps kullanarakda bu işlemi yapabiliyorum ama benim bilgisayarımda olmuyor ve bu hata çıkıyor karşıma acaba ayarlarımla ilgili bir problemmi var bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Benzer konular

tanmac

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba, Freehand'de "copy" yerine edit menüsünden "copy special" kullanarak yapabilirsiniz. Açılan pencerede EPS seçmeniz gerekiyor. Daha sonra PS'ye yapıştırabilirsiniz...

oslemme

🏅Acemi Tasarımcı🏅
benimde derdim aynıydı cok tesekkurler

oslemme

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tesekkur ettim, ama yine sonuç aynı bir ise yaramadı, paste komutu aktif değil o nedenle yapıstıramiyorum

oslemme

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben ai'ye de yapıstıramıyorum, lutfen yardımmmmm

tanmac

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben ai'ye de yapıstıramıyorum, lutfen yardımmmmm

oslemme problemin aynı olduğuna eminmisin? Yani "could not complete the paste command because the parser module cannot parse the clipboard" hatası veriyormu. Ve sadece freehanddenmi yapıştıramıyorsun, yoksa illustrator ve ps arasındada aynı sorun var mı?

oslemme

🏅Acemi Tasarımcı🏅
"could not complete the paste command because the parser module cannot parse the clipboard" hatası veriyor, dediginiz gibi, ve sadece freehandde olan bir dokumanda bu sorunu yasiyorum. aideki bir dokumanı denemedim ps icin. ama o freehand dokumanını ai ye yapistiriyorum sonra tekrar ps ye yapistirmak istesemde yine aynı hatayı veriyor.

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok teşekkür ederim benim için büyük bir sorundu bu hallettim şimdi copy special den eps ile olmadı amaeps for photoshop seçeneği ile halloldu.
tekrar teşekkür ederim..