Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fidanelli Deri giyim Mağazası logo çalışmam

camareman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fidanelliwh1.jpg

fidanelliwh1.jpg

Bu çalışma deri giyim mağazasının logosu olacak fidanelli isminde bir mağaza.

Resim neden gözükmüypr arkadaşlar bir türlü anlamadım form daki anlatılanlar gibi yaptım ama.. Yinede linke tıklayınca görünüyor. Destekleriniz için teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

hasansubasi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım logada cağrışım ve bir estetik göremedim logo üzerinde biraz çalış bence kolay gelsin

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ortadaki şekil deriyi anımsatabilecek şekilde değiştirilebilir. Fontlarda değişiklik yaparak daha güzel sonuçlar elde edebilirsin.

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
konuyu çağrıştırmıyor...başarılar...

dubster

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emresecer.net
Resime Bakan Bir Arkadaş Deri Firması İçin Değilde Fidan İle İlgili Bir Konu İçin Yapılmış Diye Düşünür:) Biraz Daha Çalışmalısın

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
şekil üzerinde biraz oynama yaparsan gayet güzel olur
veya bi deri işareti var istersen onun kesitiyle ilgili bi çalışma yap

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
ben senin çalışmanda şuanda üç ayrı logo görüyorum diyebilirim. çünkü birbirinden okadar bağımsız duruyorki parçalar sanki 3 logoyu alt alta dizmişsin. en altta yazan uzantı birkere firma isminden küçük olmalı. çünkü yapılan iş veya ünvan firma ismiyle aynı ebatta olursa firma ismi işin gölgesinde kalır. ayrıca çizdiğin şekli küçültüp fidanellinin başına veya sonuna almanı tavsiye ederim. çizimi yaparken neyi düşündüğünü bilmediğim için sana deri çiz şunu çiz demeyecem. zaten bir firmaya logo yaparken adam deri üretiyor diye illa deri koyulmaz logoya. kolay gelsin

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben senin çalışmanda şuanda üç ayrı logo görüyorum diyebilirim. çünkü birbirinden okadar bağımsız duruyorki parçalar sanki 3 logoyu alt alta dizmişsin. en altta yazan uzantı birkere firma isminden küçük olmalı. çünkü yapılan iş veya ünvan firma ismiyle aynı ebatta olursa firma ismi işin gölgesinde kalır. ayrıca çizdiğin şekli küçültüp fidanellinin başına veya sonuna almanı tavsiye ederim. çizimi yaparken neyi düşündüğünü bilmediğim için sana deri çiz şunu çiz demeyecem. zaten bir firmaya logo yaparken adam deri üretiyor diye illa deri koyulmaz logoya. kolay gelsin

% 90 lık kısmına aynen katılıyorum ama deri şekli konusunda değil çünkü o sektörü anımsatacak çok fazla malzeme yok yani neredeyse bütün yollar oraya çıkıyor:)

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
% 90 lık kısmına aynen katılıyorum ama deri şekli konusunda değil çünkü o sektörü anımsatacak çok fazla malzeme yok yani neredeyse bütün yollar oraya çıkıyor:)

logo kurumun yaptığı işi yansıtmalımı yansıtmalı ama bu çok elzem birşey değildir. logonun asıl yansıtması gereken kurumun kültürüdür. yani yapılan işten ziyade tasarımda ön plana çıkan kurum kültürüdür. yapılan iş ne kadar kaliteli olursa olsun firmayı ileriye taşıyan kurum kültürüdür.

kabus777

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3d max da logo çizimi yada villa falan çize biliyormusunuz

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yahu bula bula 3.5 yıl önceki konuyu mu buldunuz soru sormak için? :D

Dontmake

🌱Yeni Üye🌱
seruvenist arkadaşa katılıyorum. Deri giyim ve mağaza. Daha sade bir logo tasarlaman gerekiyor. Deriyi simgelemen şart değil.

İşte ilham verici logolar

2-Perrone-Leather-logo.jpg

SiddiqLeatherLogo.jpg

hmtgrphc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
illede deriyi anlatmak istiyorsan bunu renklede verebilirsin, (kahverengi buna bence en uygun renk) bu deri firması deriyi isler mi , yoksa temizler mi , yoksa diker mi, yoksa satar mı bu mühim. zarif estetik güzel bir yazı karakteri bulabilirsin , mesela üstteki font ile alttaki font arasında dağlar var illede benzerlik olacak bir şey yok tabii. en azından yakın olabilir. ortadaki sekile bir anlam veremedim el mi yapmıssın dalga mı belli değil ki bu gibi seyler estetik durmalı eğik diagonal v.s gibi çizimlerin bin arlamı var. öğrenciyken 2002 yılında yaptığım bir logo çalısmam var
picture.php

illede deriyi anımsatacak diye bir figür konulması sart değil bence uğrasılması gerekiyor kolay gelsin ...
FONTU BİLE ELLE YAZARDIK hazır font değil yani

cesim

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşım çabanıkırmak için söylemiyorum ama sen bir logo değil gelişigüzel bişey çizmişsin... logo dediğin çok farklı olmalı