Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Firmamız için tanıtım broşürü ve kartvizit - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ronitovi

🌱Yeni Üye🌱
Firmamız için tanıtım broşürü ve kartvizit

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Photoshop, Adobe Reader

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhabalar,

firmamız için e-mail olarak gönderilmek üzere PDF formatında tanıtım broşürü ve bununla birlikte kartvizit tasarımı hazırlatmak arzusundayız.

Firmamız bünyesinde döviz büroları ve kuyumcu/mücevheratlardan oluşan toplam 6 tane alt firma bulunmaktadır. Bütün bu alt firmalar "Çakmakçı Grup" bünyesi altında toplanmış olup, hazırlanacak olan broşürde grubun ve dolayısı ile alt firmaların görselli tanıtımları bulunması istenecektir.

Önceden hazırlatmış olduğumuz bir broşür bulunmakta ancak PDF formatında olmadığı gibi kalitesinden de memnun değiliz. Açıkçası çok daha kaliteli ve profesyonel olarak hazırlanmış bir broşür istemekteyiz. Ancak yine de hazırlatmış olduğumuz bu broşürün fotoğraflarını içerik açısından yardımcı olabilmesi ve fikir verebilmesi amacı ile bu mesajın sonunda link olarak paylaşacağız.

Bu iş için ayrılan bütçe; broşür için 300 USD, kartvizit içinse 150 USD olmak üzere toplam 450 USD dir. Sadece broşür veya sadece kartvizit yapımı talepleri de bizim için uygundur.

Son olarak, sade ama çok kaliteli ve profesyonel bir iş istemekteyiz. İşi üstlenmek arzusunda olan arkadaş(lar)dan örnek çalışmalarını göndermelerini isteyeceğiz ve ancak beğendiğimiz takdirde anlaşma sağlayacağız. Elbette göndereceğiniz örneklerin üzerinde istediğiniz kadar watermark kullanabilirsiniz. Ancak üzerine basarak belirtmek isteriz ki, bizim için en önemli husus beğenidir. Beğenmediğimiz sürece çalışmayı satın almak gibi bir düşüncemiz olamaz, bu sebeple sadece kendine güvenen, işinin ehli ve yaratıcı arkadaşlardan çalışma beklemekteyiz.

Son olarak, broşür için kullanılacak fotoğrafları web sitemizden de temin edebileceğiniz gibi, eğer kaliteleri sizin için yetersiz geliyorsa ve daha iyi fotoğraflar çekmek isterseniz bu bizim için de uygundur. Profesyonel olarak çekeceğiniz fotoğraflar için ek ücret ayrıca konuşulacak ve takdim edilecektir.

Hakan Döviz ve Altın Tic. A.Ş.

Roni Tovi

E-posta: ronitovi@gmail.com

Telefon: 0541 375 33 88

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

ronitovi

🌱Yeni Üye🌱
Tekrar merhaba,

şu ana kadar yaklaşık 8-9 kişi ile irtibat kurduk, kendileri bize portföylerini sundular ve toplamda 3 arkadaşın çalışmalarını beğendik, kendilerinden demo istedik.

Talepler devam ediyor ancak şu anda şöyle bir durum oluştu:

3 arkadaş demolarını yollayacaklar ve amacımız kesinlikle toplayabildiğimiz kadar demo toplamak değil, emeğinize saygılı davranabilmek amacı ile lütfen bu andan itibaren talep göndermeyin. Olur da bu 3 arkadaşın çalışmalarından birini beğenirsek sizlerin emeğinin boşa gitmesini hiç istemeyiz.

Bize gelecek bu demolardan sonra, eğer aralarında beğenip satın alacağımız olmaz ise, ben tekrar konuyu güncelleyeceğim ve diğer arkadaşların taleplerine de cevap vereceğimi duyuracağım.

Bunu tamamen emeğinize saygılı olabilmek adına yaptığımızı hatırlatır, iyi günler dileriz.

Roni Tovi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...