Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

flash baner yapımı YARDIM LÜTFEN,...

Benzer konular

UkeLa_ChoCuK

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.facebook.com
Banner ?
Bence banner çeşitli boy ve ölçülerde ve çeşitli uygulama yerleri olabilen reklam panolarıdır...
Bu Linktekiler ise hazır site örnekleri olsa gerek...
Yanılıyorsam Görmezden gelin :)

kardelen2010

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Banner ?
Bence banner çeşitli boy ve ölçülerde ve çeşitli uygulama yerleri olabilen reklam panolarıdır...
Bu Linktekiler ise hazır site örnekleri olsa gerek...
Yanılıyorsam Görmezden gelin :)

nasıl söylemem gerekiyor bilmiyorum arkadaşım bu şekilde flash animasyonlar nasıl yapılıyor öğrenmek istiyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi? diyeyim o zaman...

Yokmu Arkadaşlar yardım edecek ...

hogan01

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşım bu tür flash animasyonlar için ileri seviyede flash ve actionscript bilgisi gerekiyor.
swf decompiler türü programlarla fla dosyası haline getirilebiliyor ama pek verimli olabilecegini sanmıyorum.

kardelen2010

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım bu tür flash animasyonlar için ileri seviyede flash ve actionscript bilgisi gerekiyor.
swf decompiler türü programlarla fla dosyası haline getirilebiliyor ama pek verimli olabilecegini sanmıyorum.

Teşekkür ederim arakadaşım

Yavuz Mamaç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kardelen kardeşim, bu tür animasyonlar hoganın belirttiği üzre ileri seviye action script ve flash bilgisiyle yapılıyor. Nasıl sorusuna gelirsek, buradan yanıtlanacak birkaç cümleyle anlatılacak hop deyince olacak bir şey değil. Bu işi öğrenmek isteyenler en az 80 - 100 saatlik kurslara gidip pratik yapıp öğreniyorlar ( ki bu kursları bitirince de şıp diye öğrenmiş olmuyorsun ) Bir kursa gidip öğrenebilirsin. Kursun niteliği de önemli ama asıl iş sende tabi...