Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Flash Combobox Kullanımı [Yardım]

cgtaytrkmen

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Arkadaşlar
Combobox istediğim gibi kullanamıyorum .
1.sorum : iki combobox birbirine ilişkilendirmek istiyorum bunu çok uzak yöntemden yaptım her seferinde ayrı combobox kullandım elbet basit yolu vardır bunun asıl yapılışı nasıl ?

2.Sorum : ilişkilendirme yaptıktan sonra butonla veya farketmez sonucu bir yere yazdırmak her seferinde farklı yazılar yazdırılabilir. comboboxta seçilen iteme göre

Ne demek istediğim örnek olarak ; comboboxlar _Nereden : a Nereye :b buton_göster nereden ayı seçtim nereye b yi seçtim a -b sefer saatleri
nereden ayı seçtim nereye c seçtim a-c arasındaki sefer saatleri

Edit: Sefer saatlerinden kasıt herhangi text olarak düşünün. a-b yazısı gibi

Yardım eden tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Benzer konular

Leif

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tam olarak anlamadım ama anladıgım kadarını soylıyım belkı ısınıze yarar. List yapıp her şehri onun içine atıp hangi secenek secilmisse onun listesini getirtebilrisiniz actionscriptle

cgtaytrkmen

🌱Yeni Üye🌱
evet dediğiniz gibi çok mantıklı uygun vaktinizde kısa bi çalışma kodu yapabilirmisiniz bnde ona göre uyarlayım ço kteşekkür ederim

Leif

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hazır yaptıklarım var pazartesi günü göndereyim size.

cgtaytrkmen

🌱Yeni Üye🌱
Hazır yaptıklarım var pazartesi günü göndereyim size.

Süper ötesi olur ya çok teşekkür ederim . Bugün imkanınız olursa çok daha güzel olur ya

Kalmadı artık böle forumlar millet elinde olanları paylaşmak istemiyor grafikerler.net tesadüfen buldum ve iyiki burdayım ;)

Leif

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mail adresi werir misiniz