Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

flash içerinde video oynatma

insomniac

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar

Sayfa çevrilmeli bir interaktif cd hazırlayacağım son noktaya kadar herşey yolunda idi fakat örnekte gönderdiğim swf deki gibi son sayfada

örneğin
1 video
2 video
3 video

linkler sayfanın solunda. tıklandığında sayfanın sağında movie clip içinde videoyu oynatabilmem mümkünmüdür yada elinde fla örneği atabilcek paylaşabilen varsa çok sevinirim yada ayrı bir pencerede linke tıklanınca oynatsın videoyu hazır oynatıcılar mevcut zaten asıl sormak istediğim sayfa çevrilmesi yani son sayfa sabit olacak oynamayacak kenarları bir sorun teşkil eder mi video oynatma açısından :(

hiç olmadı linkler solda olsun tıklandığında ayrı bir pencerede açılsın ve videolar oynasın bunu nasıl yapabileceğim hakkında yardım edebilirmisiniz arkadaşlar

şimdiden çok tşk...

https://rapidshare.com/files/82086891/exmple.rar.html

dosya 23 kb

Benzer konular

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
öncelikle konuyu 2 sefer açmışsınız buna dikkat etmelisiniz
bu yasak

sorununuza gelirsek
loadMovie komutunu denediniz mi?
sol tarafa yerleştireceğiniz butonlara loadMovie komutu vererek video dosyalarınızı dışarıdan çağırığ oynatabilirsiniz
yok zaten cd olacak o yüzden swf boyutu önemli değil derseniz de attachMovie komutu ile video dosyanızı kütüphaneden çağırabilirsiniz
bu yordamları denemediyseniz denemenizi tavsiye ederim

insomniac

🌱Yeni Üye🌱
konunun 2 kez açıldığının farkında değilim k.bakmayın

okey dediklerinizi bir deneyeyim tekrardan dönerim olmadı şimdilik tşk :)

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
deneyin çözemezseniz başka bir yol bulmaya çalışırız

insomniac

🌱Yeni Üye🌱
yine ben :)

bayağı bi yol aldım gibi fakat avi yaptığım bir dosyayı diyelim libary e upload ettim ve bir buton yabtım o butana bastığımda videoyu ayrı bir sayfada full screen olarak oynamasını istyrm hazır flashın içindeki player ile belgelerime bir video swf sini yabtım iyelim butona tıkladğımda bunu ayrı bir pencerede f.screen nasıl oynatabilirim

elinde örnek fla olan varsa paylaşırsa çok sevinirim arkadaşlar action da biraz gerideyimde .auh şimdiden tşk :)

yada şöle bişi rica etsem bir video kısa bişi çağırırsanız bende üzerinde etüt etsem hazır flash oynatıcları mevcut libaryden çağırsanız evet belkide armut piş azıma düş olayı olcek ama cidden bi iş aldım halletmem gerekli şimdiden tşk

arkadaşlar kimse yok mu yardım alabileceğim :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
peki şunu hiç denedinizmi;
harici bir html sayfa yada swf hazırlayın
videoyu içine gömün
cd içinde roota bunu koyun
daha sonra ana filminizde ki hazırladığınız butona bu sayfa yada swf linkini verin
istediğiniz gibi çalışıcaktır

sanırım bu pratik çözümü olur