Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Flash'ta kamera ile uygulama yapımı?

cacimanson

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar merhaba. Forumda ve flash'ta yeniyim. Öğrenmek istediğim bir şey var. Flashta kamera ile etkileşimle program yapmak mümkün müdür? Örneğin ekrandaki bir arabayı elimizle ittiğimizde araba sağa veya sola doğru gidecek. Başka bir örnek; kameradaki yeşil bir renk belirdiği zaman yeşil olan bölgenin etrafında mavi çizgi belirecek. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Benzer konular

Yavuz Mamaç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dostum kızma ama bu sorudan ben hiç bir şey anlamadım desem? kamera derken neyi kastediyorsun? sahnede bir kamera mı olacak? elle araba ittirilecek el nerden çıkacak? flashta hemen hemen her şey mümkün.. fwa sitesini incele.. link veremeyeceğim, linklere alerji var bu camiada anlamadığım anlam veremediğim sebeplerden ötürü...

cacimanson

🌱Yeni Üye🌱
dostum kızma ama bu sorudan ben hiç bir şey anlamadım desem? kamera derken neyi kastediyorsun? sahnede bir kamera mı olacak? elle araba ittirilecek el nerden çıkacak? flashta hemen hemen her şey mümkün.. fwa sitesini incele.. link veremeyeceğim, linklere alerji var bu camiada anlamadığım anlam veremediğim sebeplerden ötürü...

Öncelikle cevabınız için teşekkür ediyorum. Aradığım şeyi araştırmalarım sonucu hemen hemen buldum. Söylediğinize göre link vermek yasak. Forumda yeni olduğum için kurallara pek hakim değilim. Size özelden bir video linki atıyorum. Olayı daha iyi anlamanıza yardımcı olacak. Tekrar teşekkürler.