Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

flexisign programı ile kesim sorunu

krem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar bende Olympos Klasik Plotter makinası var flexisign 10.1 programını yükledim. Folyo kesmek istediğim zaman Plotter listesinde Olymposu göremiyorum. Olymposu görebilmek için plotteri yazıcı olarak yüklemek gerektiğini söylediler. Olymposun listede görünmesi için yazıcı olarak hangi programı yüklemem gerekir. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

Benzer konular

YASARREKLAM

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaş flexi 10 pro ile olympos makinalarda kesim yapmanız için önce makinanın kaç cm.lik olduğunu bilmeniz örneğin makinanız 120 lik ise makinanızı flexi 10 pro Graphteck marka olarak okeyleyip diğer panele ise CE2000-120 modelini girip ilerleyin %yüzde 99 probleminiz çözülecektir kolay gelsin....hala sorun yaşarsanız 05466090410 arayın yardımcı olayım............

krem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hocam Graphteck CE2000-120 olarak okeyledım kesim yapmıyor. Port hatası veriyor. Bilgisayar aygıt yöneticisinde bağlantı noktasını Com1 olarak görüyorum. Com1.i seçiyorum kesmiyor.

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Original bir plotterin sürücüsü çin makinada anca bu kadar iş görür.İllaki bu plotteri kullanacaksanız çinlinin kendi programı artcut kullanın