Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Flirt Vodka

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
flirtcarsi0.jpg

flirttoiletgw8.jpg

flirtbedhg2.jpg

flirttableat2.jpg

flirtkneepk4.jpg

Not: Çalışmalar şahsıma ait değildir.

Benzer konular

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Adamlar votkanın şuur kaybına uğratacağını açık bir dille anlatmışlar ne diyim helal olsun.

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
çok başarılı çalışmalar güzel bir kurgu fakat bu şekilde bi kompozisyon üzerinde ülkemizde çalışmak mümkün değil teşekkürler paylaşım için...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
çok başarılı çalışmalar güzel bir kurgu fakat bu şekilde bi kompozisyon üzerinde ülkemizde çalışmak mümkün değil teşekkürler paylaşım için...

Niye?

Aganigi naganigi? Tabi yersen...

Bundan çok mu farklı bir kurgu?

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
farklı bir kurgu olmasada bu şekilde görseller kullanma şansımız varmı sizce

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
farklı bir kurgu olmasada bu şekilde görseller kullanma şansımız varmı sizce

Görseller nerede durulacağını bilen görseller bana kalırsa. Neredeyse sınırı geçecek kadar limitini ayarlayan çalışmalar bana kalırsa. Şunu kabul ederim. Normal yayın saati içinde gösterilmesi sakınca olabilir. Fakat zaten tanıtılan ürün de normal yayın akışında tanıtılacak bir ürün de değildir. :)

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
hocam zaten aynı fikirdeyiz görseller bana görede gayet iyi reklam ve teşhir açısından fakat sanırım buu çalışmalar tv reklamı değil afiş ve bu tarz afişleride yaşadığımız ortamda yayınlamak cesaret ister çünkü tutucu bir ortamda yaşıyoruz bende şu fikirdeyim ancak belirli bölgelerde gece hayatının çok olduğu ortamlarda kullanılabilir.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
hocam zaten aynı fikirdeyiz görseller bana görede gayet iyi reklam ve teşhir açısından fakat sanırım buu çalışmalar tv reklamı değil afiş ve bu tarz afişleride yaşadığımız ortamda yayınlamak cesaret ister çünkü tutucu bir ortamda yaşıyoruz bende şu fikirdeyim ancak belirli bölgelerde gece hayatının çok olduğu ortamlarda kullanılabilir.

Yani kullanılamaz demekte yanlış oluyor değil mi. Yayın saatinden kastım zaten ilgili yerlerde yayınlamak amacıyla ile kurulmuş cümlelerimden ibarettir. Yoksa elbette ki mahalle aralarına böyle bir afişi asamazsınız.

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
tamam o zaman şöyle diyelim sınırlı alanlarda kullanabiliriz :D keşke tüm arenada kullanabilseydik :D

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
tamam o zaman şöyle diyelim sınırlı alanlarda kullanabiliriz :D keşke tüm arenada kullanabilseydik :D

:). Yorum içeriği taşımayan mesajları yazan arkadaşların örnek alabileceği bir yorum yaptığınız için teşekkürler...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
ben teşekkür ederim hocam...

Bu arada sürekli aganigi den örnek veriyorum buyrun size başka bir reklam:

İki kişi yatakta... Evliler. Adamın aklına sucuk pişirmek geliyor. Kadın suratını asıyor...

Sözün bittiği an. :D

graface

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cinselliğe dayalı bir çalışma. Vodka dan ziyade insanların düşüncelerine vurgu yapılmış.