Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Soru FLYER ICIN LÜTFEN YARDIMA IHTIYACIM VAR

alessandramiri

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar. Kısaca özet geçeceğim; maalesef bilgisayarım sıyırdı ve acil Flyer hazırlamam gerekiyor. Aslında yapılacak Flyer çok basit ama telefondan yapıp baskıya verme şansım yok. Karşılıklı/karşılıksız yardımcı olabilecek var mı 🙏

Ekli dosyalar

• GridArt_20230322_004748262.jpg
    GridArt_20230322_004748262.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 35

Benzer konular

reliasem

🌱Yeni Üye🌱
Bu ekte olan çalışmanın baskıya uygun PDF formatını mı istiyorsun tam anlayamadım yardımcı olayım diyecemde

nilay37

🌱Yeni Üye🌱
baskı için bunun vektör olması gerekir. Diğer türlü bunun üzerinden yapıldığında baskı kalitesi kötü çıkar

reliasem

🌱Yeni Üye🌱
Yo hayır, görseli düzeltmem lazım güllaç ve baklava ile ve ikinci tel ve insta hesap adresi eklemem gerekiyor 🫣
önceki olan telefonuda çıkardım ikisinide aynı fontta yazabilmek için 😅 psd yada pdf paylaşamadım dosya boyutu sıkıntısı verdi.işini görürse görsel telefon bilgilerini yolla gireyim

Ekli dosyalar

• GridArt_20230322_004748262-2.jpg
    GridArt_20230322_004748262-2.jpg
    2.4 MB · Görüntüleme: 34

badreligion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
baskı için bunun vektör olması gerekir. Diğer türlü bunun üzerinden yapıldığında baskı kalitesi kötü çıkar

Komikmiş. Aynen muhakkak baskı için vektör olması lazım tabi, vektörden başka hiçbir şey baskı olmuyor tabi canım. Kocaman 5 metrelik billboardlardaki 4k ve 300 dpi bitmap raster tabanlı tasarımlar, hep vektör zaten, adam portreyi öyle bir vektör çizmiş ki sanarsın gerçek.

Vay be

reliasem

🌱Yeni Üye🌱
Komikmiş. Aynen muhakkak baskı için vektör olması lazım tabi, vektörden başka hiçbir şey baskı olmuyor tabi canım. Kocaman 5 metrelik billboardlardaki 4k ve 300 dpi bitmap raster tabanlı tasarımlar, hep vektör zaten, adam portreyi öyle bir vektör çizmiş ki sanarsın gerçek.

Vay be
ahahha 😁

badreligion

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Abi bir gün bir anımı anlatayım. Bir gün, çok ünlü bir yayın evi için kitap kapak tasarımı, dizgi, mizanpaj yapmıştım. Baskıya gittim, iki tane Matrix'den çıkmış gibi Ajan Smith gibi adam geldi yanıma, meğerse Adobe yetkilileriymiş, Adobe yaka kartlarını gördüm sonradan.

"Hayırdır kapak vektör değil ya bu" dediler "yok abi işte içindeki yazılar vektör ya abi" derken "nasıl vektör lan bu hayırdır oğlum sen kimi yiyon" diye tekme tokat dövdüler.

Sonra baskıcıya baktılar "yıl kaç olmuş hala Corel Draw mı kullanıyosun lan sen bir de Corel'de nasıl bitmap çalışıyorsun" diye bir de onu dövdüler. "Yok abi vallah trace, valla vektör bu" diyordu en son hatırladığım.