Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Folyo Kesim Graphtec CE3000-60 SORUNU

ALEXrunaway

🌱Yeni Üye🌱
Makinayı açtığımda NOVRAM INIT diye bir şey çıkıyor menude. Bazende Roll1 - Roll 2 - Shett sürekli kendi kendine sayıyor. Bazı zaman duruyor. Folyoyu makinede okuttuğum zaman okuma işlemi bittikten sonra makinanın mili sürekli geriye doğru dönüyor ve folyoyu atıyor. ve durmaksızın sayı sayıyor. bunu neden yapar bir bileniniz varmı acaba.

myjet

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.lazerstand.com
sevgili arkadaşım

Senin buraya graphtec sorunu diye başlık attığın sadece kullanımdan kaynaklanan bilgisizlikten başka birşey değil. Biz graphtec olarak üzülüyoruz. Eğer bizi aramış olsan telefonda 2 dakikalık bir eğitim ile problemini ücretsiz olarak çözebiliriz. Buralarda graphtec sorunlu bir makinamı diye düşünen olabilir. Bu yüzden sana bu maili atma ihtiyacı duyuyoruz.

İyi çalışmalar.

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Üzülüyorsanız sorulan sorunun.ne gibi bilgisizlikten ileri geldiğini burada açıklasanızda diger başına gelenlerde bundan yararlansa ne olur.

myjet

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.lazerstand.com
bu site tartışmalar için iyi bir site fakat bilende yazıyor bilmeyende insanları yanlış yönlendirenler oluyor biz bunu takip ediyoruz. Telefon açıp çok rahat ihtiyaçlarını görebiliriyorlar. Müşterilerimizin azınlığı burada derman arayıp sorunlarını çözmeye çalıyorlar veya sohbet olsun diye problem yaratıyorlar biz bunun da bilincindeyiz fakat graphtec adını gereksiz ve amaca uygun niteliklerde olmayınca biz müştekil durumda kalıyoruz.

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
bilgisizlikten kaynaklanan sorunun cevabını yazmak yerine,telefon edilmesini istiyorsunuz . nedenide kendiniz yazmışsınız zaten

SUSKUN1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gerçek ten sorunsuz bir makına çok memnunum geçenlerde yeni bir bilgisayar aldım wista driveri gerekti satan firmayı aradım teknik servis yardımcı oldu teşekkürler

samsunlu40

🌱Yeni Üye🌱
novram init

graphtec ce3000 60 makinam var novram init hatası veriyor sorunla ilgili yardımlarınızı bekliyorum makinamdan memnunum bu makinayı ilk kullanıcılarından birisi olmaktanda gurur duyuyorum