Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

folyo kesim makinesi satın almak istiyorum

network

🌱Yeni Üye🌱
Selam arkadaşlar.

Bulunduğum ilçede bu işi yapan kimse yok ve ben yapmak istiyorum.asıl mesleğim bilgisayar teknikerliği ve 10 yıldır bu işle uğraşıyorum.öncelikle küçük çaplı yazı işleri yapmak istiyorum.

3000-5000 ytl arasında bir folyo kesim makinesi almak istiyorum. marka,fiyat,servis desteği ve yedek parça konusunda yabancı olduğum bir sektör bu yüzden yardım istiyorum.

ikinci el almak mantıklı mıdır? yeni bir makine alsam hangi marka ve modelleri önerirsiniz? teşekkürler...

erkan01

🌱Yeni Üye🌱
ben Copam aldım, şimdilik memnunum starltd.com dan alabilirsin 4000 YTL civarı sanırım ,
ama piyasada Roland ve Graptech en çok tutulanları, çünkü yedek parça ve servisi var bolca, haa copam için de satan arkadaşlar arkasında duruyorlar onu biliyorum, teknik destek de aldım bu konuda, aslında 4-5 marka desteklense yedek parça sıkıntısı da olmaz diye düşünüyorum.

arşivci

🌱Yeni Üye🌱
kardeş en kral makine mutoh ikinci graphtech üçüncü rolant istersen bu makineeri satan firmaları bulursun benim özele msj atarsan yardımcı olurum ikinci el tavsiye etmem ucuz çin malı makinalar ikinci el fiyatına 2 yıl garantileri var akıllı ol ...yardımcı olurum

roso

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.xstylemedia.com
bazen ucuz Çin malı dediğiniz makineler çok kaliteli dediğiniz makineler gibi gayet güzel çalışyor. Ben 600 dolarlık Çin makinesi kullanıyorum 3 yılına girdi halen çalışyor. ikinci el makine tavsiye etmem. Tabii karar yine senin. yeni başlamış olduğun işinde hayırlı uğurlu olsun. Başarılar dilerim.

behcetreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kardeş rolant alderim ben 11 yıldır kullanıyorum sadece bıcak ve kesim halısı deyişti

serkaniyier

🌱Yeni Üye🌱
iyi bir makina istiyosan graftec almalısın.ucuz yollu pek çok makina var ama en fazla 3 ay işine yarar

ygtmaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3500 Dolara 120 Lİk Mİmakİ Var İlgİlenİrsen Yardimci Olurum

ikinci el alabilirsin hatta daha iyi olur ama kimden aldığın önemli bendede 60 cm'lik encad var çok ufak yazıları sorunsuz kesiyorum(2-3mm) 120 cm'liğe bile ihtiyaç duymuyorum
çin malına kesinlikle yaklaşma...

Son düzenleme:

grafity

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaşım alacaksan roland gx 24 var bende 2007 modeli sorunsuz alındıgından bu zamana kadar ne halısı nede bıçagı degişti sorunsuz bir plotter ilgilenirsen sewinirim

lorastherm

🌱Yeni Üye🌱
folyo makinesi

konyada imalatını yapmakta oldugumuz folyo kapatma ve folyo kesim makinalarını bilgi ve hizmetinize sunarız
konya

Moderatör tarafında düzenlendi:

denea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Aldıktan sonraki 15 yıl içerisinde sorun yaşamamak ,yedek parçasını istedigin zaman temin etmek ve her an ulaşaileceğin bir muhatap bulmak istiyorsan bir kaç firma var. Bunların içerisinden ben Roland ı tavsiye edeceğim. Hakikaten taş gibi bir makine

omurx

🌱Yeni Üye🌱
Kolay Gelsİn.fİrmamiz Summa Plotter Satmaktadir.ayni Zamanda Copam Plotter Cİhazininda TÜrkİye Ve YurtdiŞi DaĞiticisiyiz. Summa Plotter Çok Hassas İŞler Yapanlar ÖrneĞİn Kumlama İŞİ Yapan Vİtraycilarin KullandiĞi Bİr Makİnedİr Ve Sorunsuz ÇaliŞir. Fİyati 1850€+kdv. Dİr.

Copam Plotter Cp 2500 (60 Cm.lİk ) Makİnemİzde Reklam SektÖrÜnde 1000 Den Fazla SatiŞini YaptiĞimiz Uygun Fİyatli Ve Servİsİnİ VerdİĞİmİz Makİnamizdir.
Fİyati : 1450$+kdv .dİr. Kolay Gelsİn.

m_selcuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kaleofset.com
slm arkadaslar bende fast cut gcc 61 var 8-9 yıldır kullanıyorum Allah a şükür hiç bi sorun yok...13 yasında geçtimtim plotterin basına suan 21 yasındayım... sadece bi sorun olursa parça nerden bulcam onu bilmiyom bilen varsa ilgilenirseniz sevinirim...

SUSKUN1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeş mutoh çok güzel kral bir makina fakat bozulursa yandın bende vardı kartı arıza yaptı 1200 euro istediler benim makına eski idi ben yaptırmadım az kullanılmış graftec 60 cm lik 5000 serisini aldım 14 ay garantisi var 2200 ytl ye tavsiye ederim güzel makına bulabilirsen al aynı şartlarda internettten buldum ben iyi bak bir bilenle al

ayber39

🏅Acemi Tasarımcı🏅
rolanda al bende 60 lık var super valla yedek parca hem var hem ucuz....Nerse yapacan bu işi kaclık lazım

alemreklam

🌱Yeni Üye🌱
elimde cx-24 roland war istersen cok temiz makine 2000 ytl

halukoz

🌱Yeni Üye🌱
bende bır tane ana expres var kullanmadıgım bır makına 120 cm kesım alanı var almadıysan 3000 ytl ye verebılırım sana saglam mımakı roland ayarı makınadır. yukarıdakı
mımakı secenegı de ıuyı gozukuyor temızse degerlendır

wulpe

🌱Yeni Üye🌱
slm elimde 120 lik rolant var satılık ilgilenirsen görüşülim arkadaş