Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Rothstein

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tabeladoktoru.com
Merhaba

Corelde çözemediğim bi sorun var size sormak istedim pc ye yüklediğim fontların hepsini Photoshop falan görüyor ama corelde sorun çıkartıyor fontları görüyor ama üstü silik yani seçemiyorum ne yapmalıyım ?
coreldrawqs9.jpg

Benzer konular

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sevgili Rothstein öncelikle fontlarını, Windows dizini altındaki font klasörüne mi yüklüyorsun, Eğer öyle ise makinan yavaşlar... Corel programında standart olarak gelen Bitstream Font Navigator programını kullanarak font yüklemesi yapıyorsan ki bu doğru olanıdır, sorun olacağını zannetmiyorum.

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
Seçebilirsin. Sorun olmaz. Fontların silik olmasının sebebi türkçe olmamaları :) Türkçe tabanlı olanlar siyah olmayanlar gridir.

Ayrıca resimde gözüktüğü kadarıyla trajan fontun var hemde türkçe. Rica etsem buraya yükleyebilirmisin :) BNende çevrilmişi TRAJAX var ama türkçe değil. Uğraştırıyor :)

casanova

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
de facto haklı kardeş nevigatörü kullan en doğrusu o

berta

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sevgili Rothstein öncelikle fontlarını, Windows dizini altındaki font klasörüne mi yüklüyorsun, Eğer öyle ise makinan yavaşlar... Corel programında standart olarak gelen Bitstream Font Navigator programını kullanarak font yüklemesi yapıyorsan ki bu doğru olanıdır, sorun olacağını zannetmiyorum.

bendede aynı sorun oluyor Font Navigator de yuklüyorum. ama iş yerinde öle değil evde ki corelde oluyor bu sorun iş yerinde herseyi gözden geçiriyorum evdede aynı sekilde yapıyorum ama arkadasın söylediği gibi fontların bazıları kullanılmıyor... teşekkürler

uguruzuncelebi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bildiğim Kadarı İle Bitstream Font Navigator kullan hem harf guplarını da vektörel olarak kullanabilirsin.

gigea

🌱Yeni Üye🌱
Corel x3 vista'da eksik fontları sormaz oldu.. Doğru font varsa direk bulup yüklüyo yoksa da segoe diye bi fontu tanımlayıp geçiyor.. Bir fikri olan?

saldalı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mrb
coreldrawda gürcüce bi yazı yazmam gerekiyor ama bunu nasıl yazabilirim fontu dili nasıl ayarlamalıyım yardımcı olurmusunuz

Xmen62

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mrb
coreldrawda gürcüce bi yazı yazmam gerekiyor ama bunu nasıl yazabilirim fontu dili nasıl ayarlamalıyım yardımcı olurmusunuz

Fontu bulup Windows içindeki Fonts klasorüne yapıştırdıktan sonra Coreli açıp fontunuzla yazabilirsiniz.