Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

font yardımı - şu fontu bilen çıkar mı acaba İstikrar Plywood

corman70

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar selamlar
sizden ricam, tabii kabul ederseniz, paylaştığım yazı karakterinin ismini biliyorsanız paylaşmanız. bende vardı bilgisayar uçtu ve yarım kaldım
lütfen yardım.

Logo_ipb1.png

Benzer konular

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar selamlar
sizden ricam, tabii kabul ederseniz, paylaştığım yazı karakterinin ismini biliyorsanız paylaşmanız. bende vardı bilgisayar uçtu ve yarım kaldım
lütfen yardım.
Logo_ipb1

frutiger den üzerinde oynanmış okadar

corman70

🌱Yeni Üye🌱
sağolasın ilgine teşekkür ederim ama böyle bir font var hatta benim uçan bilgisayarımda 3 adet farklı adda mevcuttu ama ismini hatırlamıyorum fontun :) problem o ortalıkta ne kadar font sitesi varsa baktım çıkmıyor.

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
sağolasın ilgine teşekkür ederim ama böyle bir font var hatta benim uçan bilgisayarımda 3 adet farklı adda mevcuttu ama ismini hatırlamıyorum fontun :) problem o ortalıkta ne kadar font sitesi varsa baktım çıkmıyor.

öyle bir font olabilir ama zaten yeni fontların yada benzer olanların çoğu esinlenerek yapılıyor gördüğüm kadarıyla

corman70

🌱Yeni Üye🌱
aynen doğru söylüyorsun hocam çok teşekkür ederim yardımın için benim ki bir umut işte olurda bulursam çok hızlandırır beni :)

corman70

🌱Yeni Üye🌱
aynen walla kayıtlı 1000 tane font hepsini aklında tutanı elinden öpmek lazım. hani olurya yeni denk gelmiştir, onun üstünde çalışılıyodur falan :) bakalım ya tutarsa hesabı