Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

foto manipülasyon

Haloville

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
haloville.deviantart.com
Lütfen diğer arkadaşların yorumlarından önce ilk aklınıza gelen açıklamayı dökün ki çalışmanın hissettirdiklerini farklı ruhlardan alayım teşekkürler...;)

onlygodcanjudgesnq9.jpg

Son düzenleme:

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
siyahla - beyaz
doğu - batı
forum kuralları..... :)

zıtlık. karşıtlık. anlamsızlık. yani bu nedir adını ne koydun. neden attın bilinmeden bunları ancak yazabildim.

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
son dönem grafikerlerin en sevmediğim tarafı globalleşme uğrunamı yoksa başka sebeplerden mi ülkemin ana dili ingilizceymiş gibi çalışmalarında bol bol ingilizce kullanmaları
o yüzden hemen belirtmek isterim bana hiç bir şey ifade etmiyor
ingilizce bilmediğimden değil çalışma bana (ben ve benim insanıma)hazırlanmadığı için

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
demem odur ki "çalışmada kullanılan ingilizce"
yoksa kimsenin benim rütbemde yazan yazıyı okumasına gerek yok
onu çalışma olarak sunmuyorum
siz gördünüzmü o yazı için bir topik açtığımı?

bana cevap yazmak yerine forumda ingilizce bilmeyen arkadaşlar için o yazıların (diğer çalışmanızda ki ingilizceyi de kastediyorum) türkçe anlamlarını ekleseniz görsel olarak göze hoş gelen ama altında ki yazıyı okuyunca karmaşa yaratan anlamını kaybeden çalışmalarınız daha rahat yorumlanabilir

designerMUSTI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
mygrafikcreativeart.blogspot.com
Bence gereksiz polemik arkadaslar

neyse

Çalışmana gelince, açıkcası yani çalışmalarda genelde bişeyler anlatılması yada bişeyler ifade etmesi gerekir yani amaçsız tasarım veya çalışma olamaz tabiki,

Arkadaşım beni yanlış anlama ama ben senin bu çalışmanda anlatılmak istenilenin ne olduğunu gerçekten anlayamadım.

Ama emek vermişsin eline sağlık, farklı ve yaratıcı çalışmalarını sunmanı bekliyorum...

Başarılar...

Haloville

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
haloville.deviantart.com
Resmin altında yazan cümle Türkçemizde ;
"Sadece Tanrı yargılar" anlamına gelmektedir.

İlginiz için teşekkürler.

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
İlk fikirlerimizi sormuşsun. Peçe yapmışsın, tabi ki bunu kamufule etmek için siyah kullanmışsın. Böylece birleşme yerleri belli olmayacaktı. Daha az iş ile bitirecektiniz. ( bu kötü bir şey değil )
Ama peçe siyahta olsa kumaş dokusu olmalı. Dokuyu geçersek, yüze yapışmaz bazı yerlerde podluk yapar ki bu yerlerde gölgeler oluşur. Derinlik sağlar böylece.
Yine kumaşta bazı yerlerde parlamalar oluşur. bu parlamalar da genel de çene burun gibi çıkıntılarda oluşur.

İyi çalışmalar.

KifayetsiZ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ortada çok aşırı bir zıtlık olduğunu sanmıyorum, birisi daha ılımlı, diğeri daha uç nokta, fakat ikiside aynı yolun yolcusu, bilmem anlatabildim mi? :)
Peçe biraz kumaşa benzeseydi iyi olurdu sanki.

pixelize

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar isteyen istediği dili kullanmakta özgürdür çalısmalarında bunu ne kimse elestirebilir nede sorgulayabilir. Ayrıca designerMUSTI arkadaşımız tasrımın birşeyler anlatması gerektiğini öne sürmüş bunada kesinlikle katılmıyorum zira tasarımcı veya sanatçı topluma birşeyler anlatma çabasında olmamalıdır sanatını sanat için yapmalıdır ki o zaman düşünceler ve yaratıcılık daha üst düzeylere ulaşsın. Arkadaşımızın işine gelince teknik olarak bazı sorunlar var ama düzeltilemicek şeyler değil elbette Teşekkürler...

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
kıza peçeyi montaj etmek yerini kızı peçeli bir resme montaj etmek daha mantıklı olurdu bence !!! en azından dümdüz siyah gözükmezdi..

NeQn

🌱Yeni Üye🌱
güzel çalışma ama peçe tamamen siyah olmuş olmamış böyle

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
son dönem grafikerlerin en sevmediğim tarafı globalleşme uğrunamı yoksa başka sebeplerden mi ülkemin ana dili ingilizceymiş gibi çalışmalarında bol bol ingilizce kullanmaları
o yüzden hemen belirtmek isterim bana hiç bir şey ifade etmiyor
ingilizce bilmediğimden değil çalışma bana (ben ve benim insanıma)hazırlanmadığı için
Saygılar..

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışma olarak çok iç açıcı değil biraz daha uğraşmalıydın bence bu bir maniplasyon olmamış anlam açısından hiç yorum yapamayacağım çünkü gereksiz polemiklere girmeye niyetim yok
emeğine sağlık fakat açık olmamı beklersen ben hiç beğenmedim kapalı olan hatunun gözleri makasla kesilmiş gibi.... saygılar

adalet73

🌱Yeni Üye🌱
sağdaki benim olsun. tercih yapılabildiğine göre başarılısın.

gulis1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
illüstrasyonla ne alakası var :) anlayamadım neyi anlatmaya çalıştığınıda

bayeness

🏅Acemi Tasarımcı🏅
değişim...
cesurca seçim...
peçe noktasında arkadaşlara katılıyorum, bayan resminin gözlerine siyahı giydirmek yerine peçeye gözleri yerleştirmek daha isabetli olurdu...