Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Foto manupulasyon

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
insan kendine bunu yaparmı diye sormayın boş kalınca yapıyor:D

öncesi:
photo282gs8.jpg

sonrası:
igrencla1.jpg

Benzer konular

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Alttaki tam star wars da oynayacak bir tip.Kötü karakterde Darth Vader'ı geçebilir.Bir isim bulmalısın bu arkadaşa :)

MesutMax

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mesutdonmez.com
Hehe :) Süper Bi Çalışma Bende Kendimi Photoshopta Zenci Yapmıştım :) Değişik Bişey Ortaya Çıktı Kahkaha Bile Atmıştım :)

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Güsel bir çalışma elinize sağlık.:)

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
çeşitli motorsiklet parçalırı, motorcu kaskı, çelik yelek ve buna benzer bazı fotolardan faydalanarak giydirdiğim bir manken:) kış geliyor malum üşümesin dedim:D

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Seüvenist tebrik ederim. Fakat gözden kaçan bir iki ışık oyunu var.

Ayrıca bayanın üst yani sütyen bölümü orjinal fotoğrafa göre perspektif hatası olduğu yönünde sırıtıyor.

Bunların dışında izlemesi olduğu kadar çalışmasınında zevkli geçtiğine inanıyorum.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel çalışma olmuş...ramazana da uygun...kolay gelsin serüvenist...

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Bacaklar biraz uzamış sanki, göze batıyor :D

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
zucker bu çalışmayı ramazanda koydum diye cidden tepkili gibi geldin bana?

hepyek işin aslı bacakları hiç sündürmedim ama neden öyle görünüyor bilemedim. gerçi orjinalde birazdaha büyük foto onun için olabilir belki?

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
Bayan manipülasyona girmeden önce bi solaryuma girdi sanirim :D pozunuda sanki sırf bu iş için vermiş gibi, silah ve kılıç cuk diye oturmuş :) Volkan beyin de demesi gibi göğüs kısmı biraz göze batiyor o kadar.. ellerinize sağlik, güzel bir çalişma olmuş..

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
valla ne yalan söyleyeyim göğüs kısmının göze batması normal. çünkü o motorsiklet motorundan bir parçadan oluştuğu için anca o kadar eğip bükebildim. :) onun yanı sıra bir kaç ışık hatasıda var aslında hatadan ziyade unuttuğum yerler var küpede bunlara dahil.:) onları düzeltince tekrar yüklerim zaten.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Adrina nın manipülasyona ihtiyacı yok ya:)) Sen onun yanına armutta koysan eline sağlık derim..Tebrikler iyi çalışma..

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
böyle bir zırh giydirimi için daha iyi bir duruş daha iyi bir bakış va daha iyi bir model bulamazdım. bunu itiraf etmek zorundayım:) ama üstüne giydireceklerimi bulma konusunda baya sıkıntı yaşadım:)

melek ata

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok güzel bir çalişma olmuş emegine saglık

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
böyle bir zırh giydirimi için daha iyi bir duruş daha iyi bir bakış va daha iyi bir model bulamazdım. bunu itiraf etmek zorundayım:) ama üstüne giydireceklerimi bulma konusunda baya sıkıntı yaşadım:)

Çalışma hoş ama adrinayı biz başka seviyoruz..Anket yapalım herkes evet başka manken kullansın der..:))
Ama Motorsiklet ve arba parçalarından daha iyisinin ve eksiksizinin çıkacağını söyleyebilirim..Benim gözüme tek çarpan bacaktaki kılıfın tonaj olarak diğerlerinin yanında sırıttığı..onun dışında kılıç ve silah güzel oturmuş..

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Çalışma hoş ama adrinayı biz başka seviyoruz..Anket yapalım herkes evet başka manken kullansın der..:))
Ama Motorsiklet ve arba parçalarından daha iyisinin ve eksiksizinin çıkacağını söyleyebilirim..Benim gözüme tek çarpan bacaktaki kılıfın tonaj olarak diğerlerinin yanında sırıttığı..onun dışında kılıç ve silah güzel oturmuş..

bundan daha iyi bir çalışma yapılacağına bende eminim. Foto manupulasyon konusunda çok iyi sayılmam. bu binim kendi fotom üstüne yaptığım manupulasyon çalışmasından sonraki ikinci çalışmam bu alanda. işallah eksikleri bir şekilde halledeceğim. bu konu üstünde kendimi geliştirmeye çalışıyorum. yorumların ve gördüğün eksiklerim için teşekkür ederim.

Feride ATAMER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
of süper olmuş; ne kadar sevap işlemişsin :) ellerine sağlık serüvenist...

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Foto manupulasyon 3 - Serüvenist

Ofisteki can sıkıntısıyla yapmış olduğum öylesine bir çalışma.

Çalışmadaki gölgede alevlerin gölgesi eksik. Ama birdaha açıp onlarla uğraşmayada üşendim doğrusu :)

fire2p.jpg