Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fotoğraf dekupe işlemi yaptırılacaktır. - Türkiye Geneli

mrhnhmrt

🌱Yeni Üye🌱
Fotoğraf dekupe işlemi yaptırılacaktır.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Çalıştığımız firmaların işlerine ait fotoğrafların temizlenmesi gerekmektedir. Fonlar genel olarak karmaşık, renkli olabilir. İstenilen kısmın haricindeki fon Transparent olarak bırakılacaktır. Şuan için dekupe edilmesi gereken miktar 150-200 fotoğraf arası olarak düşünülüyor. (Farklı zamanda tekrar talep edilebilir) Fotoğraf adedi kesin bir sayı olmadığından, örnekleri sitemizden görüp, fiyatı birim olarak verebilirseniz seviniriz.

Yaptığımız iş ile ilgili fikir alınabilmesi adına, modelart com tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İşlerinde ciddi ve taahhüt ettiği zamanda teslim edebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Çalışmalarınızdan örnekler ve fiyatı mail olarak iletebilirseniz sevinirim.

Emirhan HAMARAT
ModelART

E-posta: emirhan@modelart.com.tr

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

CarverTD

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çalışmalardan örnekten ne kastediyorsunuz acaba. DEKUPE örneğimi istiyorsunuz...

Secret man

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Size email attım fakat dekupenın ornegı mı olur? sız ısı gonderın bız dekupe edelım...

mrhnhmrt

🌱Yeni Üye🌱
Evet istenilen dekupe örneğidir.
Önceki hali ve sonraki hali olarak gösterebileceğiniz detaylı bir işiniz varsa görmek isteriz.

İş tamamen mimari boyutlu olduğundan, bazı detayları es geçmememiz gerekecek. Tabii buda titizlikle gösterilecek bir detay.

bgr5454

🌱Yeni Üye🌱
mail gönderilmiştir.
Kolay gelsin...
Buğra Dere

alpgube

🌱Yeni Üye🌱
Web sayfanıza baktım, pek öyle iş olarak bahsettiğiniz bir şey göremedim. Sayfanızdaki gördüğüm resimler gibi dekupeler istiyorsanız bunlar basit işler isterseniz dekupe başına **** den yardımcı olabilirim. Yalnız daha yoğun işler için örnek foto göndererek fiyat teklifi isteyiniz. mailim : alpgube@gmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:

CarverTD

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Aradığınız arkadaşı bulduğunuz zaman buradan bildirirseniz iyi olur. Böylelikle beklemeyiz.

Saygılarımla...

mrhnhmrt

🌱Yeni Üye🌱
Hak verirsiniz ki sizler gibi, teklifi değerlendirmek isteyen arkadaşlarla görüşmeye devam ediyorum. Görüşmelerimiz bazı arkadaşlarla devam ediyor.

Sonuçlandığında kesinlikle buradan bildireceğim.

İlgili arkadaşlara teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

bgr5454

🌱Yeni Üye🌱
mail ile ulaşanlarada geri donecek mısınız ?

acronice

🌱Yeni Üye🌱
bir örnek verme şansınız var mı acaba? ilk hali son hali şeklinde...

mrhnhmrt

🌱Yeni Üye🌱
Herkesin ilgisine çok teşekkür ederim.

Aranızdan bir arkadaşımızla anlaştık ve yapılması üzere dosyalar yarın gönderilecek.

İyi çalışmalar bol kazanç dilerim. Hoşça kalın.