Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

fotoğraf sanatçısı için çalışma

poyraz

🌱Yeni Üye🌱
ilhancopyky4.jpg

XURVIN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İLHAN İLHAN yazıları çok bağarıyo zemini sen yaptıysan tebrik ederim fondaki mercekte resmi ikileme hoş durmamış keşke fotoğrafçıyı hapse tıkmasaydın özgür olmalı dimi :) üstteki çizgilerden bahsediyorum resmi kesmese daha iyi olurmuş... tebrikler... başarılar...

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
kullanılan fotoğraf gayet hoş :::makine objektifi etrafına yerleştirdiğin ilhan yazıları da şık durmuş ama diğerleri fazlalık duruyo...bi de yanda fluğ bi şekil var o nedir? bi soru daha bu çalışma ne tür bi çalışma olacak duvar kağıdı mı?

Son düzenleme:

poyraz

🌱Yeni Üye🌱
kullanılan fotoğraf gayet hoş :::makine objektifi etrafına yerleştirdiğin ilhan yazıları da şık durmuş ama diğerleri fazlalık duruyo...bi de yanda fluğ bi şekil var o nedir?

yanda fluğ duran şey saat tşk.

İLHAN İLHAN yazıları çok bağarıyo zemini sen yaptıysan tebrik ederim fondaki mercekte resmi ikileme hoş durmamış keşke fotoğrafçıyı hapse tıkmasaydın özgür olmalı dimi :) üstteki çizgilerden bahsediyorum resmi kesmese daha iyi olurmuş... tebrikler... başarılar...

zemin bana ait. fotoğrafıda fotoğrafla ilgilennen bu işi hobi olarak yapan ve bi kaç ödülü olan bi dostum çekti.

Moderatör tarafında düzenlendi:

oeon

🌱Yeni Üye🌱
yazılar pek gitmemiş. ama onun dışında gayet güzel.