Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

fotoğraflara bir de 3d gözlük ile bakın

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
7ZCl5.jpg

eTY79.jpg

uiGM2.jpg

FmoRU.jpg

l8eiT.jpg

vrRMX.jpg

JtjRd.jpg

FB1Ix.jpg

0uEFe.jpg

zaIeA.jpg

BokTl.jpg

KoKF4.jpg

O01xp.jpg

XArsP.jpg

rYZax.jpg

xEkGF.jpg

aqVsS.jpg

WECkT.jpg

im1By.jpg

i1BUY.jpg

(12. fotoğraf dışında fotoğraflar bana ait değildir sadece üzerinde yapılan uygulamalar bana aittir)

Son düzenleme:

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Birer tane de gözlük verseydin herkes 3d gözlüğe sahip değil.

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
verirdim ben de birkaç tane mevcut fakat radyasyon kanalı ile gönderemiyorum malesef haklısınız farklı birşey paylaşmak istedim yine olmadı sanırım

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
verirdim ben de birkaç tane mevcut fakat radyasyon kanalı ile gönderemiyorum malesef farklı birşey paylaşmak istedim yine olmadı sanırım

:D Sadece şakaydı, teşekkürler paylaşımın için, ben görmesemde görenler anlatsın. :rofl:

Keşke önce şöyle gözbebeklerimizi yuvasından çıkaracak bi resim yükleseydiniz ardından da bunu belki o zaman 3 d olarak görünürdü. :rofl::rofl:

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
:) rica ederim
üzgünüm bazı şeyleri düşünemiyorum zamanla o da olacak, umarım çok da geç olmaz :)

Son düzenleme:

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
:) rica ederim
üzgünüm bazı şeyleri düşünemiyorum zamanla o da olacak, umarım çok da geç olmaz :)

:rofl::rofl: Dert ettiğin şeye bak, sen yine düşünemediğini düşünüpte üzgün olduğunu ifade edebiliyorsun, bazıları forever "odun" :D

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
:rofl::rofl: Dert ettiğin şeye bak, sen yine düşünemediğini düşünüpte üzgün olduğunu ifade edebiliyorsun, bazıları forever "odun" :D

başlığı değiştirebilseydim keşke hala başlığı okudukça utanıyorum :sadsmile: :rofl:

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
böyle düşünmenize sevindim
ama hala ben öyle düşünemiyorum :)

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Senin düşüncen "olanda var olmayanda var" ise öyle düşünmene gerek yok, Ben ne başlıklar gördüm içinden neler çıktı neler :D

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Senin düşüncen "olanda var olmayanda var" ise öyle düşünmene gerek yok, Ben ne başlıklar gördüm içinden neler çıktı neler :D

evet öyle düşünüyordum hatta kağıttan yapılanları bir ara çok yaygındı çıkan 3 boyutlu filmlerden sonra tabiki etkili bir görüntü veremezlerdi ama yine de gözü yanıltabiliyorlardı
başlık konusunda da haklısınız :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
evet öyle düşünüyordum hatta kağıttan yapılanları bir ara çok yaygındı çıkan 3 boyutlu filmlerden sonra tabiki etkili bir görüntü veremezlerdi ama yine de gözü yanıltabiliyorlardı
başlık konusunda da haklısınız :)

Sayın seventh hakınızdaki karar açıklandı, bundan böyle konuya girip de gözlüğü olmayanlara gözlük ücreti tarafınızdan tahsil edilecektir, karara itiraz yolu kapalıdır artık 3(d)e 5 e bakmayacaksınız şeriatın kestiği para cezası acıtmaz. :rofl::rofl::rofl:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Bir gün benim de 3d gözlüğüm olacak ve bakabileceğim :D Teşekkürler seventh değişik bir paylaşım olmuş :)

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sayın seventh hakınızdaki karar açıklandı, bundan böyle konuya girip de gözlüğü olmayanlara gözlük ücreti tarafınızdan tahsil edilecektir, karara itiraz yolu kapalıdır artık 3(d)e 5 e bakmayacaksınız şeriatın kestiği para cezası acıtmaz. :rofl::rofl::rofl:

artık neyse cezamız çekeceğiz madem düşünmeden birşey paylaştın seventh çek cezanı da düşünmeyi öğren :rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bu gidişle 3d gözlük satışlarını tavana vurduracağım galiba rica ederim efendim ne demek :D

Tamam tamaaaa şimdi anlaşıldı sen bütün piyasadaki 3d gözlükleri topladın bi tükkan açacaksın o yüzden önceden böyle paylaşımlar yapıyorsun ki 3d gözlükleri kara borsaya düşsün sende köşeyi dön vay uyanık vaaaaaaay. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Arkadaşlar ben çözdüm bu işi önce numaralı gözlük takıyorsunuz üstüne güneş gözlüğü takın en üste de at gözlüğü alın size en kralından 3d gözlük görüntüsü, seventh bütün planların suya düştü şimdi ne yapacaksın bakalım gözlükler elde kaldı. :rofl::rofl::rofl::rofl:

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tamam tamaaaa şimdi anlaşıldı sen bütün piyasadaki 3d gözlükleri topladın bi tükkan açacaksın o yüzden önceden böyle paylaşımlar yapıyorsun ki 3d gözlükleri kara borsaya düşsün sende köşeyi dön vay uyanık vaaaaaaay. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Arkadaşlar ben çözdüm bu işi önce numaralı gözlük takıyorsunuz üstüne güneş gözlüğü takın en üste de at gözlüğü alın size en kralından 3d gözlük görüntüsü, seventh bütün planların suya düştü şimdi ne yapacaksın bakalım gözlükler elde kaldı. :rofl::rofl::rofl::rofl:

tüh çok belli ettim galiba :rofl:

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆

:rofl::rofl::rofl::rofl: