Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fratria Oyun Topluluğu ...

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
fratriaorjao4.jpg

Benzer konular

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
başarılı görünuyor çizgi kesikliklerin sertliği biraz itici geldi ama oyun toplulugunun içeriğini bilmediğim için kesin yorum yapamıorum
emeğine sağlık

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben bir kesiklik göremedim logomda ama yinede yorumun icin tesekkurler.

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Göremediklerimizi görmek için eklemiyormuyuz zaten çalışmalarımızı. =)
Bence de kesik, çizgiler oval olarak bitseymiş daha iyi olacakmış sanki, logo amblemin içinde biraz küçük kalmış.

Elerine sağlık.

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
yuvarlak bitemez cunku ozaman bıraz cocuksu kalırdı bence logo amblemın ıcınde kucuk kalmıs lafınıda anlamadım sahsen logo olan bu zaten amblem yanı :) neyse saolun

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
O turuncu parlaklığın üzerine düz beyaz bir çizgi bence çok düşünülmesi gereken birşey, logo bir şekilde parlak ilerlerken bir anda dümdüz kalmış gibi, yok ben ifade edemedim sanırım :) text o yuvarlağın içinde bencede ufak kalmış, okunurluğu ikinci planda desek yeridir.

kola ygelsin.

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
Fratria Oyun Topluluğuna Logo Çalışmam

Latincede Kardeşlik Örgütü anlamına gelmektedir Fratria. Yorumlarınız için teşekkürler şimdiden.

fratriahhjpgkg7.jpg

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
yuvarlak bitemez cunku ozaman bıraz cocuksu kalırdı bence logo amblemın ıcınde kucuk kalmıs lafınıda anlamadım sahsen logo olan bu zaten amblem yanı :) neyse saolun

Logo (Logotype) ticaretin başladığı yıllardan beri ürünleri, kuruluşları ya da hizmetleri birbirinden ayırt etmeyi sağlayan bir ya da birkaç tipografik karakterden meydana gelen bir nevi işaretlemedir.
Amblem ise tipografik karakterlerin henüz bilinmediği zamanlarda kullanılmaya başlanan ve günümüzde okuması yazması olmayan insanları göz önünde bulundurarak hala kullanılmaya devam edilen daha çok sembollerle yapılan işaretlemedir.

Bu durumda çizdiğin daire amblem, yazı karakterin logo oluyor.

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟

arkadaşım hepimiz burda yaptığımız çalışmaları paylaşıyoruz ve eleştrileri düşünüp değerlendiriyoruz hepimiz yanlış veya en iyisini yapamamkta güçlük çeker ve etrafımızdakilerde eleştri bekleriz ki daha iyi olmak için ama sen her eleştriye kendince cvp verip en dorusu bu diyip kendini beğenmiş bi tavır alıyosun en iyisi benim yaptığım diye ısrar ediyosun tamam olabilir ama en iyisini bu diye düşünüyosan paylaşmaının anlamı yok eleştri yapmanında bu yüzden logonla ilgili bi yorum yapmıyorum...

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Logonuzla ilgili yorumum:

Turuncu parlaklığın üstündeki beyazlık bencede çok sade durmuş...Bu konuda Erdemirs arkadaşıma katılıyorum...Text te biraz büyütülebilir....Onun haricinde değişik ve hoş olmuş...
Tabiki şahsi fikrim...

Gelelim diğer konuya:

arkadaşım hepimiz burda yaptığımız çalışmaları paylaşıyoruz ve eleştrileri düşünüp değerlendiriyoruz hepimiz yanlış veya en iyisini yapamamkta güçlük çeker ve etrafımızdakilerde eleştri bekleriz ki daha iyi olmak için ama sen her eleştriye kendince cvp verip en dorusu bu diyip kendini beğenmiş bi tavır alıyosun en iyisi benim yaptığım diye ısrar ediyosun tamam olabilir ama en iyisini bu diye düşünüyosan paylaşmaının anlamı yok eleştri yapmanında bu yüzden logonla ilgili bi yorum yapmıyorum...

Olaya neden böyle bakıyorsunuz?
Biz şahsi fikirlerimizi söylüyoruz, arkadaşta şahsi fikirlerimize kendi yorumunu yapıyor...Bundan doğal ne olabilir?
İşine yarayacak yorumları değerlendirecektir...

Benim söylediğim doğru diye bişey yok, yada sizin fikrinizin doğru olduğu kesin değil, yada bir ötekinin... Amaç yorum yapmak(çalışmayı ekleyen haricinde herkesin amacı bu olmalıdır).
Çalışmayı ekleyenin amacı ise ona kalmış...
Bu yüzdendirki siz gözünüze çarpanları iletiniz,şahısları eleştirmeyi bırakn!, karekter eleştirmeyi bırakın!
Uygun görülenler zaten ister istemez değerlendirilecektir....

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
Olaya neden böyle bakıyorsunuz?
Biz şahsi fikirlerimizi söylüyoruz, arkadaşta şahsi fikirlerimize kendi yorumunu yapıyor...Bundan doğal ne olabilir?
İşine yarayacak yorumları değerlendirecektir...

Benim söylediğim doğru diye bişey yok, yada sizin fikrinizin doğru olduğu kesin değil, yada bir ötekinin... Amaç yorum yapmak(çalışmayı ekleyen haricinde herkesin amacı bu olmalıdır).
Çalışmayı ekleyenin amacı ise ona kalmış...
Bu yüzdendirki siz gözünüze çarpanları iletiniz,şahısları eleştirmeyi bırakn!, karekter eleştirmeyi bırakın!
Uygun görülenler zaten ister istemez değerlendirilecektir....[/QUOTE]

bence sen arkdaşın cevaplarını oku ve söyleme uslubunu iyi anla ve sonrada benim yazdıklarımı oku ve iyi anla mantıklı düşün haklı olanı görüceksin anlamdığın için aslında benim senin yazdığın ilk cümleleri anlatmak istediğimi anlayamıyosun

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️

Aradığınız yorumlar sanırım burada

https://www.grafikerler.net/fratria-oyun-toplulugu-t29198.html

"21-) Forum üyeleri yeni bir konu başlığı açmadan önce, o konunun forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmekle yükümlülerdir. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz. Başka bir üyenin topiği içerisinde istek yapılmamalı, ilgili bölümde kurallara uygun olarak yeni bir başlık açılmalıdır. Forum yöneticilerinin sizin için arama yapması gibi bir görevi bulunmamaktadır!"

Forum kurallarına dikkat edelim.

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
yok 2 sı farklı resım aynı resmı konuyo koyunca ınsanlar aynı konu dıye bakmıyorlar buna dıkakt ettım ama farklı tasarımlar farklı konu acılmalı

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle flood yapıyorsunuz...SAkin olun:) Yönetimden uyarı alacaksınız...Forum kurallarını okumanızı öneriyorum(Anlayarak)

İkinci olarak bana; (Sen) tabirli cümleler kurmazsanız sevinirim...Saygıyı bir şekilde korumak lazım...

Çok fazla yazım yanlışı yapıyorsunuz ve neredeyse sıfır noktalama işareti var,noktalama olan yerlerde yanlış...Yazdıklarınızı anlamak mümkün değil...Kusura bakmayın.

Türkçe'yi iyi kullanmak için site içinde arama yapın lütfen..Faydalı olacak bilgiler mevcut.

Konuyu şahsi tartışmalara dönüştürüp, arkadaşın çalışmasına saygısızlık etmememiz lazım...

Benim fikrim ve Sizin fikriniz...Büyütülecek bişey yok.

İyi akşamlar :)

Son düzenleme:

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
ne konu acmısım be :D valla comment rekoru kırıcaz hadı beyler :D D:D:D:D:

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
her iki yada üç,dört beş..... çalışmanı neden tek bir başlık altında toplamadın ? Bu şekilde hem site için kirlilik oluyor,hemde arkadaşlar aynı konu sanıp bakmak istemiyorlar.

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
ne konu acmısım be :D valla comment rekoru kırıcaz hadı beyler :D D:D:D:D:

siz çalışmanız hakkında yorum yapılmasını istemiyorsunuz sanırım ?
aynı başlık altında konuyu iki kez açmışsınız forum kurallarını okumalısınız.

korhanya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
VillageCrafter kardeşim

bu aralar nadir görebildiğimiz
özgün akılda kalıcı nurlu bir çalışma olmuş. :)
bence sporla pek bağdaşmaz ama
göz alıcı bir kardeşliği yansıtabilir bu logo
tebrikler.

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
admınler anlatamıyorum galıba yanı ayn ıbaslık altında toplayınca eskı mesajlarda bu yoruma gelıyo ve zaten duzelt secenegı yok yanı resım ekleyemıyoruz anca msj seklınde koyabılıyoruz oda gıren uyeler dırek ılk resme bakıyolar son msja bakmıyolar bunu bence dusunmelısınız