Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

freblade car typo

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
6781.jpg

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Fireblade miii Freeblade mii :) başlıkla çalışma farketmiş biraz bu açıdan sanırım...

Güzel olmuş arkadaşım, lakin diğer tipografi işlerini düşündüğümüzde bu tipografi anlamında daha az yoğunluk taşımış gibi, he gel gör ki bu ara ben hiç birşey yapmıyorum :))

Ayrıcaa, gözümden kaçmaz o çapraz yazılmış yazılar tamami ile büyük harfle yazılmış ve "FİREBLADE" şeklinde geçiyor sanırım, büyük i (İ) var yine :))

Ellerine sağlık, kolay gelsin.

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
Fireblade miii Freeblade mii :) başlıkla çalışma farketmiş biraz bu açıdan sanırım...

Güzel olmuş arkadaşım, lakin diğer tipografi işlerini düşündüğümüzde bu tipografi anlamında daha az yoğunluk taşımış gibi, he gel gör ki bu ara ben hiç birşey yapmıyorum :))

Ayrıcaa, gözümden kaçmaz o çapraz yazılmış yazılar tamami ile büyük harfle yazılmış ve "FİREBLADE" şeklinde geçiyor sanırım, büyük i (İ) var yine :))

Ellerine sağlık, kolay gelsin.

hımm.. freblade olacak bitane "e" fazla kaçmış... :) sade olması tercihim oldu fazla boğmak istemedim çalışmayı... özellikle küçük yükledim çalışmayı ama "i" ler yine kaçmamış gözünden... yanlış görmüş olmayasın... :D:D:D teşekkür ederim...

ActioN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Genel olarak hoş eline emeğenine saglık... Yanlız çaprazlarda taşmalar ve kısa kalmalar hoş durmuyor ve freblade B den sonraki satır aralarıda biraz göz yorucu...

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
evet taşmalar keşke olmasaymış :D teşekkürler

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
kardeşim sana rakip lazım yada benzeri calısmalar :) fazla motive olmuyorsun sanırım :(
eline sağlık güzel olmus ama erdemis yakaladı seni hadi ama :)) motiveni kaybetme takip edenlerin cok benim gibi :)eline sağlık kardeşim

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
hehe :) teşekkür ederim... erdemirden hiç kaçmıo zaten "i"ler.