Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

free logo çalışması pramit logo çalışması

eskali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
piramityap.jpg

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
amblem olarak yapılan çalışmanın sadece yarısı olsa ve bir piramiti andırsa daha iyi olurmuş bence.. ve logotypte bir espriyi aynı iki harftede uygulamasaydın daha iyi olurdu diye düşünüyorum.. bunun dışında.. biraz basite kaçılmış ve olsun bitsine gelmiş bir çalışma gibi gözüküyor.. kaç dakkada yaıldıgı merak ettim..

Bunları geçersek başlığınız yanlış.. Piramit yapı logo çalışması ismi altında olmalıydı ve yeri ticari amaç için kullanılmayan çalışmaların bölümü olan deneme bölümün kurulmalıydı..

eskali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
grafik tasarımda yeniyim ama kendimi geliştiriyorum
güzel yorumlarınız için teşekkür ederim

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Amblem için Dilara arkadaşımıza katılıyorum.Font konusunda ise bence her iki fontu da değiştirin.Daha şık fontlar deneyin.Kolay gelsin.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sevgili hemşehrim, grafik tasarımda yeni olmanıza ragmen, fena değil.
Fakat şekli biraz daha piramite benzetirseniz, daha anlamlı ve hoş görünecektir.
Onun dışında bence fontlar fena değil.Üzerinde çalışırsanız daha sade ve hoş bir çalışma çıkabilir. =)

Emeğinize sağlık.

İyi çalışmalar...

hakannet55

🌱Yeni Üye🌱
gayet iyi

Bir Hazır giyim markası gibi tasarlanmış renklerden dolayı ve piramit şeklide yok sonuç olarak yapılan çalışmanın öncelikle hangi kuruma özgü olacagı enazından nasıl bir kitleye hitap edecegi gözönünde bulundurulmalıydı ama Metni degiştirdiginizde Örnegin Moda Life gibi bir metin yazsaydınız daha uygun olurdu öyle daha iyi gideri olurdu ama illaki Bir inşaat firmasını temsil etmek isteniliyorsa bence radikal degişikliklere gidilmeli renklerden başlanılsa daha iyi olur ve ikinci Halini koyarsanız eksiler ve artılar daha somut olarak ortaya çıkar..

novem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Font ve renk uyumu gerçekten çok kötü.Logolarda ne tür renkler kullanıldığını öncelikle altını çizerek araştırmanızı öneriyorum. Sonrasında ise bu logo üzerinden tekrar bir çalışma yayınlarsanız daha sağlıklı yorumlar yapabilirim.Kolay gelsin.