Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Free olarak Belediye Logosu tasarlıyacak Grafiker arkadaşa ihtiyacımız var. - Türkiye Geneli

bayiz

🌱Yeni Üye🌱
Free olarak Belediye Logosu tasarlıyacak Grafiker arkadaşa ihtiyacımız var.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe,

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Büyük Şehir Belediyesine kurumsal logo hazırlayabilecek derecede yaratıcı ve grafiği iyi olan arkadaşa ihtiyacımız var. İş çok ciddidir bu nedenle gerçekten kendne güvenen arkadaşların ilgilenmeleri doğru olacaktır. Şimdiden ilgilenen herkese teşekkür ederim.

E-posta: yilmaz@cizgiajans.net

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

hdankara

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba.
ful kurumsal kimlik çalışması olarak
logo+antetli+zarf+kartvizit

ozankaplan

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar, "HDANKARA" arkadaşımla anlaşamadıysanız eğer, aynı şekilde loğo, antet, zarf ve kartvizit tasarımını kısa sürede hazır edebilirim. Kolay gelsin...

bitekno

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar;
Kurumsal kimlik;
logo, kartvizit, zarf... yapabilirim

544 563 7894

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Arkadaş logo dan bahsediyor siz antetli kağıttan zarftan bahsediyorsunuz :D Logo yapıldıktan sonra antetlinin veya zarfın ne önemi var?
Bu yeni büyükşehir olan belediyelerden birinin logosu anlaşılan? Hangi belediye olduğunu merak ettim. Büyükşehir olanlardan bazıları yarışma açıyor, sanırım siz çizimi belediyeye sunacaksınız. Ordakiler karar verecek? Uzun ve zor bir süreç olur.

ozankaplan

🌱Yeni Üye🌱
Ben kısaca bir şey sormak istiyorum, bu çalışmanın Van Belediyesi'nin birinciye 7.000 lira vereceği logo yarışmasıyla ilgisi var mı acaba? "google" diye bir şey var sonuçta...

ademgrafik

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben işin aslını çözdüm. mail adresi webden araştırıldığında bayiz nick li üye arkadaş bayrampaşa çizgi ajans çıkıyor. (türkiye'de o kadar çok çizgi ajans varki) logo van belediyesi için fakat kapora yok beğenilirse 500 TL verilecek ödül 7000 TL. tamam herkesin bir ticareti var buna bir şey diyemeyiz. peki onlarca veya yüzlerce grafiker 4'er tane logo yapıcak içinden bir tanesinden 6500 TL kazanılacak diye bunca meslektaşımın göznuru ve emekleri ne olacak? size van belediyesinin konuyla ilgili yazısınıdan alıntıda yayınlayayım

Van Logosunu arıyor!
Van Belediyesi, Van’ın misyon, vizyon, kentin tarihi ve değerlerini yansıtacak uygun bir yaratmak için “Ödüllü Büyükşehir Belediyesi Logo Yarışması” düzenliyor. 25 Ocak tarihinde son bulacak olan yarışmaya katılan eserler seçici kurul tarafından Şubat ayı içerisinde açıklanacak.

Van Belediyesi, Van’ın Büyükşehir Belediyesi olması nedeniyle Van’ın vizyon ve misyonuna uygun bir logo yaratmak için “Ödüllü Van Büyükşehir Belediyesi Logo” yarışması düzenliyor. Van Belediye Başkan Yardımcısı Gülbahar Orhan’ın önergesini değerlendiren belediye meclisi logo yarışması yapılmasını oy birliği ile kabul etti. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Adnan Bilen de logo yarışması ile ilgili bilgiler verdi. Meclisin onayının ardından logo yarışması ile ilgili duyuru yapıldı.

Van Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan yarışma ile ilgili yapılan açıklamada “Van Büyükşehir Belediyesi’nin vizyonunu, misyonunu ve kentin kültürel yapısını yansıtması. Yarışmaya katılacak LOGO’larda Van Büyükşehir Belediyesi’nin en iyi şekilde tanıtılması, tasarımda öncelikli olarak düşünülmelidir. Kentin kadim tarihi ve uygarlıklarının izlerinin de yer alması esas alınacaktır.” İfadelerine yer verildi.

Yarışmaya, seçici kurul üyeleri ve üçüncü dereceye kadar (bu derece dahil) yakınları dışında amatör-profesyonel tüm sanatçılara/tasarımcılara açık olduğu belirtilen açıklamada, adayların yarışmaya en fazla üç adet çalışma ile katılabileceği belirtildi. Yarışmada birinci olacak esere 7 bin TL, ikinci ve üçüncüye ise mansiyon ödülü olarak bin 500 TL ödül verileceği belirtilen açıklamada yarışmaya son katılım tarihinin 25 Ocak olduğu belirtildi. Yarışmanın seçici kurulu ise şu isimlerden oluşuyor.
devamı
Van Belediyesi

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar logo tasarımı van belediyesinin logosudur işveren logoyu yapmayı kabul eden kişilerden en beğendiğini seçecek ve karşılığında 300 TL ücret verecek olayın özü budur, ilanı veren işveren çakal ya olay bundan ibaret

fsahinoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar logo tasarımı van belediyesinin logosudur işveren logoyu yapmayı kabul eden kişilerden en beğendiğini seçecek ve karşılığında 300 TL ücret verecek olayın özü budur, ilanı veren işveren çakal ya olay bundan ibaret

çakallığı bırak konuda zaten free diyor eleman herkes bedavaya yapmaya mı niyetlenmiş anlamış değilim artı türkçe'yi doğru kullanalım diyorlar

[ "Free" olarak Belediye Logosu tasarlıyacak Grafiker arkadaşa ihtiyacımız var ]

Free türkçede yok bedava yazsa neyse

garipbiri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.hernevidizayn.com
ilanı veren kişi birde sanat yönetmeniymiş. sanat adına sanatçıların sırtına binmek, kim bilir kaç defa gelmişizdir böyle oyunlara?. peki hiç mi düşünmezler? bir gün ortaya çıkar firmamızın adıyla sanıyla rezil oluruz demezler mi? nitekim olmuşlarda. bu olay hem onlara hem bu tip çaba içerisinde olanlara ders olsun ve bence bu konuyu okuyan tüm arkadaşlar gerçeği araştırarak 2 satırla da olsa kınasınlar ki böyle şeyleri bir daha yaşamayalım.

LeFreak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tam bir rezalet! Aynı zamanda benim nazarımda emek hırsızlığı.

garipbiri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.hernevidizayn.com
aşağıdada bayrampaşa çizgi ajansın bana attığı maili yayınlıyim iyice rezil ediyimki bir daha meslekdaş arkadaşlarımın emeklerini sömürmeyi düşünürlerse tekrar rezil olcaklarını bilsinler

mailleri aynen aşağıdakinin aynısı

Merhaba...
Çalışma şekli şu şekilde düşündük.
Sizden 4 adet logo çalışması istiyoruz. 2.si bizim isteğimize uygun olacak. 2 taneside sizin bakış açınızla olsun istiyoruz. Çalışma için düşündüğümüz rakam 300 tl. Yapmış olduğunuz çalışmayı jpg formatında bize ylladıktan sonra beğenirsek çalışmayı, ödemenizi yaptıktan sonra vectörel olarak çalışmayı tarafımıza ulaştırmanız gerekmekte. Şartlar bu şekilde. Sizede uygun gelirse 5 gün süremiz var. İş acil çünkü. Sorularınız olursa yine yardımcı oluruz. İyi çalışmalar.

Aşağıda istediğim logo çalışmasının özelliklerini göreceksiniz.

Proje adı : Van Belediyesi Logo Çalışması.

“Logo, Van Büyükşehir Belediyesi’nin vizyonunu, misyonunu ve kentin kültürel yapısını yansıtmalıdır.
Van Büyükşehir Belediyesi’nin en iyi şekilde tanıtılması, tasarımda öncelikli olarak düşünülmelidir. Kentin kadim tarihi ve uygarlıklarının izlerinin de yer alması esas alınacaktır”

Bizim düşündüğümüz şey doğru simgesi (tik işareti gibi) ve B harfinin birleşmesi tarzında.yani V ile B harflerini birleştirme...
van gölünü, güneşin doğuşu, van kalesi ve zeytin dalının birleşimi birşey...
Kullanabileceğimiz renkler sarı kırmızı, yeşil ve mavi olabilirse daha etkili olur diye düşünüyorum...bunun küçük rozet olacağını unutmayalım…

bitekno

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mesajin tipatip aynisi bana geldi, ne kadar vicdansiz bu insanlar, biz burada aile gecindirmek icin PC basinda saatlerimizi harciyoruz, cocuklarimizin hakkini nasil odeyecek bu insanlar,
cook merak ediyorum.