Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance Grafiker (Acil) / Damla TÜRKDOĞAN

*DAMLA*

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İnternet üzerinden çalışabilecegim iş arıyorum. 4 yıllık tecrübem var, 1 matbaada, 1 reklam ajansında çalıştım ve şuanda da büyük bir marketin reklam departmanında grafikerlik yapıyorum, orta derecede Photoshop, çok iyi derecede CorelDraw kullanıyorum. Broşür, el ilanı, ınsört, afiş, davetiye, imsakiye, logo, tabela, dekupe işleri, kartvizit, antetli kağıt, zarf, Kurumsal Kimlik, web sayfaların ön yüzünü, Tüm basılı & görsel işlerde yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

cyber_s_han

🌱Yeni Üye🌱
Iyi aksamlar, yurtdisindan ,
acil
grafiker ariyorum. özellikle corel draw programi kullanicisi,
cyber_s_han@gmx.de mail atarsaniz ayrintili görüsebiliriz.

*DAMLA*

🏅Acemi Tasarımcı🏅

slm bir iş mi vardı acaba?

posta@mustafakemaldolasir.com dan ulasirsaniz dekupe işimiz var..

Mustafa bey vermiş olduğunuz iletişim bilgisine mail attım ordan görüşebiliriz. Görüşmek dileğiyle...

Selamlar.

Rica etsem ufukx@msn.com 'a iletişim bilgilerinizi gönderirmisiniz?

Ufuk bey vermiş olduğunuz iletişim bilgisine mail attım ordan görüşebiliriz. Görüşmek dileğiyle...

adamadem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
0532 796 40 52 arayın görüşelim sadık

adapromosyon

🌱Yeni Üye🌱
info@adapromosyon.net

kısa süre de iletişime geçmenizi bekliyoruz.

İnternet üzerinden çalışabilecegim iş arıyorum. 4 yıllık tecrübem var, 1 matbaada, 1 reklam ajansında çalıştım ve şuanda da büyük bir marketin reklam departmanında grafikerlik yapıyorum, orta derecede Photoshop, çok iyi derecede CorelDraw kullanıyorum. Broşür, el ilanı, ınsört, afiş, davetiye, imsakiye, logo, tabela, dekupe işleri, kartvizit, antetli kağıt, zarf, Kurumsal Kimlik, web sayfaların ön yüzünü, Tüm basılı & görsel işlerde yardımcı olabilirim.

kısa sürede iletişeme geçmenizi bekliyoruz.

info@adapromosyon.net