Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

freelance grafiker araniyor parcabasi calisacak grafiker ariyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tbkdesign

🌱Yeni Üye🌱
uygun fiyata freelance parça başı tasarım

Merhaba,

Ben uygun fiyata grafik tasarım yapabilirim. tbkdesign @hotmail.com adresini msninize ekleyin veya tbkdesign @hotmail.com adresine mail atarak teklifinizi bana bildirin.

cnnozdmr

🌱Yeni Üye🌱
cnn_ozdmr @windowslive.com eklerseniz görüşmek isterim

gultekdag

🌱Yeni Üye🌱
Freelance grafiker

Merhaba,
Fransa'da 30 yılgrafikerlik yaptım. İlanınızla ilgileniyorum. gultekdag@hotmail.com
Size işlerimden örnekler yollayacağım.

gultekdag

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Aslen İstanbul'luyum. Londra'da Pazarlama ve Reklamcılık okuduktan sonra, Paris'te Grafik Sanatlar ve Reklamcılık okudum ve 28 yıla yakın grafiker olarak çalıştım. 2006 Haziran ayında Antalya'ya yerleştim. Antalya'yı sevdim. İki yıldan beri Antalya ajanslarında tecrübe edindim. Son yaptığım işlerden biri Antalya Tarım İl Müdürlügü'nün Yıllık Yayın Organı olan Dergiyi baştan aşağı yenilemek oldu.

Kullandığım programlar : (Mac ortamında) Indesign CS3, Photoshop CS3, Illustrator CS3, Quark Xpress, Freehand MX, Word, PowerPoint, Painter.

Paris'te değişik iş alanlarında (yayın, endüstri, bilgisayar, ekonomi, turizm, dekorasyon, kültür gibi) grafik tasarımlar yaptım. Referanslarım içinde, Bayard Presse, Rustica, Total, Pelikan, Memorex, Rhône-Poulenc, Micro Application, Rodin müzesi gibi prestijli şirket ve kuruluşlar da yer alıyor. Bu şirketlere sayfa tasarımlarını kendi ismimle imzaladığım magazinler ve dergiler, broşür, katalog, yıllık raporlar, packaging gibi çeşitli işler yaptım.

10'ar yıl süreyle 2 Grafik Stüdyosu yöneticiliği ve Art Direktörlük yaptım.

Mükemmel derecede İngilizce ve Fransızca biliyorum.

CV'mi ve çalışmalarımdan örnekleri size PDF formatında gönderebilirim.

gultekdag@hotmail.com

İşleriniz hakkında bilgi gönderirseniz sevinirim.

Saygılarımla,

Gül Tekdağ

sivasli_58

🌱Yeni Üye🌱
msn adresleri istiyorsaniz iste buyrun... böle bir ilan birakin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...