Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelancer Grafik Tasarım ve Web Yazılımcılar Aranıyor

tasarimuzmani

🌱Yeni Üye🌱
Yer: İstanbul
Çalışma Saatleri: Freelancer
Aranan Nitelikler: Grafik Tasarım Konusunda uzman, Kurumsal kimlik çalışmaları, Katalog, broşürler, afiş vs. gibi tasarımları rahatça yapabilecek, sektörde tecrübeli, işi zamanında teslim edebilecek arkadaşlar.

Web Tasarım için, web yazılım yapabilen, php bilen, yönetim panelli site yazabilen arkadaşlar arıyoruz.

İlanımızla ilgilenen arkadaşların CV'lerini tasarimcanavari@hotmail.com.tr adresine mail atmanız yeterlitdir.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:) bu Cv ler toplanıpta sizin portfföyünüzde sağa sola gönderiliyormu?...Ciddi bir işveren olsanız mailleriniz firma adı altında olur. Tasarım canavarı olarak siz bize piyasaya yaptığınız çalışmalardan bu foruma ekleyinde en azından ön görüşmenizde sizlerle çalışmak isteyeceklerin onları ne tür çalışmaların bekliyeceğini gösterebilin.

tasarimuzmani

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür ederim uyarın için

:) bu Cv ler toplanıpta sizin portfföyünüzde sağa sola gönderiliyormu?...Ciddi bir işveren olsanız mailleriniz firma adı altında olur. Tasarım canavarı olarak siz bize piyasaya yaptığınız çalışmalardan bu foruma ekleyinde en azından ön görüşmenizde sizlerle çalışmak isteyeceklerin onları ne tür çalışmaların bekliyeceğini gösterebilin.

Eğer bu seni rahatlatacaksa memnuniyetle yayınlarız. Ama firma bilgilerimizi gizli tutmak en doğal hakkım, sadece bizimle çalışabilecek arkadaşlara firma bilgilerimizi sunuyoruz. Teşekkür ederim.

tasarimuzmani

🌱Yeni Üye🌱
Portfolyö oluşturayım dedim ama özel üyelik gerekiyormuş, bu yüzden dolayı gönderemedim çalışmalardan örnekler, üzgünüm.

hknmbn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.siluettanitim.com
Eğer bu seni rahatlatacaksa memnuniyetle yayınlarız. Ama firma bilgilerimizi gizli tutmak en doğal hakkım, sadece bizimle çalışabilecek arkadaşlara firma bilgilerimizi sunuyoruz. Teşekkür ederim.

Sizinle Çalışacak Olan Kişi de Doğal Haktan Faydalanıp Kendi Bilgi ve Çalışmalarını Göndermeksizin Sizinle İş Yapabilir O Zaman?
Sağlıklı İletişim İçin İki Tarafın da Net Olması Gerekmiyor mu?

tasarimuzmani

🌱Yeni Üye🌱
Sizinle Çalışacak Olan Kişi de Doğal Haktan Faydalanıp Kendi Bilgi ve Çalışmalarını Göndermeksizin Sizinle İş Yapabilir O Zaman?
Sağlıklı İletişim İçin İki Tarafın da Net Olması Gerekmiyor mu?

Tabikinde istiyen göndermeyebilir ama açık ve net konuşmak gerekirse, işlerini görmediğim biriyle de çalışmak istemem, sadece ben değil kimse çalışmak istemez. Diye düşünüyorum...