Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelancer öncelikli Konya İkametinde İş Arıyorum (Engelli Grafiker) - Konya

dual_head_eagle

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Freelancer öncelikli Konya İkametinde İş Arıyorum (Engelli Grafiker)

Aranan Şehir: Konya

Program/Seviye: Photoshop - İleri Seviye
Corel Draw - İleri Seviye
HTML - İleri Seviye
CSS - Orta Seviye
Adobe Illustrator - Başlanıç Seviye
Adobe Flash - Başlangıç Seviye

İş deneyimi ve içeriği: Özel bir kursa ait Grafik Tasarım kursunu tamamladım ardından Halk Eğitimin engelliler için düzenlediği başlangıç seviyesi Grafik Tasarım sertifikası aldım. Profesyonel anlamda grafikerlik yapmadım. Hobi olarak ve bazı yarışmalara katılım amacıyla yaptığım tasarımlar oldu. web tasarım konusuna da biraz ilgim var.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Ortapedik engelliyim tercihim evden yürütebileceğim freelancer işler fakat Konya merkezde yer alan tekliflerle de ilgilenebilirim. Acil işe ihtiyacım var ücret ikinci planda. Bol boş vaktim var 24 saat ulaşılabilirim. Dekupe işleri bile olsa yaparım yeterki iş olsun. Yaptığım işi itinalı, özenli yaparım. Önce E-Posta ile ulaşın lütfen sonra telefonla irtibata geçebiliriz.

E-posta: mesut1983@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

dual_head_eagle

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İLAN GÜNCELDİR

NOT : (Bana telefonla ulaşan bir beyfendi vardı 360 derece panaromik Sanal Tur çalışmamı yapmamı istemişti ama tekrar ulaşmadı. Ben konu hakkında detaylı araştırma yaptım eğer halen ihtiyaç varsa bana ulaşabilir.)

dual_head_eagle

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İlan günceldir.

Zaruri İhtiyacen acil işe ihtiyacım var.