Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

freelancer(serbest) grafiker ve web tasarımcı - Türkiye Geneli

pitu

🌱Yeni Üye🌱
freelancer(serbest) grafiker ve web tasarımcı

Program/Seviye:
  • photoshop/iyi
  • illustrator/iyi
  • indesign/iyi
  • dreamweaver/iyi
  • flash/iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: aynı zamanda görsel sanatlar öğretmeniyim ve bu işleri evden yapabiliyorum.
daha çok logo, banner, web sitesi(html ve css kullanarak),broşür, çocuk hikayesi resimleme, dergi ve kitap kapağı tasarımları yapmak en sevdiğim alanlardır.
temel tasarım, desen ve çizim alt yapılarım var.
güzel sanatlar eğitimi bölümünden mezunum ve sonra bilgeadam web ve grafik tasarım bölümlerini bitirdim.

E-posta: aeserustuntas@yahoo.com

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

pitu

🌱Yeni Üye🌱
freelancer(serbest) grafiker - Türkiye Geneli

freelancer(serbest) grafiker

Program/Seviye:
  1. illustrator/iyi
  2. photoshop/iyi
  3. flash/iyi
  4. indesign/orta
  5. dreamweaver/iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Görsel Sanatlar öğretmenliği yapıyorum. Resim bölümü mezunuyum, aynı zamanda grafik tasarıma olan ilgimden dolayı Bilge Adam Grafik ve Web Tasarımı Programını bitirdim. Bu eğitimlerim dolayısıyla; renk, desen, 3.boyut(hacim) gibi temel tasarım elemanları bilgisine sahibim. Evimde kendi pc'mden bu işleri yapıyorum. Logo, afiş, broşür, kurumsal kimlik, kitap, cd ve dergi kapağı gibi tasarıma yönelik işleri, ayrıca photoshop'un kullanılabileceği her türlü çalışmayı yaparım. Diğer programları da yeterince biliyorum.İlgilenenler aşağıdaki mail adresimden bana ulaşabilirler.

E-posta: aeserustuntas@yahoo.com