Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelancer & tam zamanlı grafikerler aranıyor - Adana

solid design sd

🌱Yeni Üye🌱
Freelancer & tam zamanlı grafikerler aranıyor

Program/Seviye: İllustrator ve/veya In Design ve/veya Photoshop (Seviye: İyi)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar selamlar,

Biz Adana'da yaklaşık 2,5 yıldır okul kıyafetleri tasarımı, fason üretimi ve satışı yapan genç, dinamik ve iddialı bir firmayız.

Markamız Solid Design (sd) ve ben de sahibi Selçuk Doğan. Firmamız hızla büyümektedir.

Daha önce İstanbul'da sektörün önde gelen çok uluslu 4 farklı reklam ajansında müşteri temsilcisi ve süpervizör görevlerinde 7 yıl kadar çalıştım ve bir süredir de Adana'da kendi işimi yapmaktayım.

Adana'da veya civarında ikamet eden, freelancer olur ise gerektiğinde toplantı yapmak ve birlikte müşteri ziyareti gerçekleştirmek amacı ile yüz yüze de görüşebileceğimiz, bunun dışında önümüzdeki 3 ay içerisinde şehir merkezinde kurmayı düşündüğümüz ofisimizde tam zamanlı olarak çalışabilecek art director veya grafiker arkadaşların bize aşağıdaki telefondan ya da e-mail adresinden ulaşmalarını rica ederiz.

Facebook sayfamıza bir göz atmanız ve beğenir iseniz "like" etmeniz için link aşağıdadır.

İyi Çalışmalar,

Sevgiler,
Selçuk Doğan.

E-posta: seldogan@gmail.com

Telefon: 0532 161 44 92

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.