Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelancer web site tasarımcısı - Türkiye Geneli

BİÇİCİ

🌱Yeni Üye🌱
Freelancer web site tasarımcısı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Photoshop Konusunda Deneyimli

Gerekli Durumlarda Grafik ve Logo Tasarımı Yapabilecek

HTML 5 ve CSS 3.0 Bilgisi Olan

Photoshop Üzerinde Tasarladığı Web Sitesini Html - CSS olarak kodlayabilecek

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Müşteriye yapılan proje ücretinden komisyon ile çalışıyoruz bu yüzden öncelikle photoshop'da yapılan tasarımı müşteri onayladığı takdirde tasarım işiniz(Tasarım Kodlaması) bittiğinde hak ettiğiniz ücreti banka hesabınıza havale ediyorum.

Tasarım Çalışması Sırasında Sürekli Etkileşimde Olmalı ve Disiplinli Çalışmalısınız

Her Projenin Belli Bir Teslim Süresi Olduğu İçin Tasarımı Söz Verdiğiniz Süre İçerisinde Teslim Etmelisiniz

E-posta: ismailfatihdogan@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Yunusercin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Freelancer web site tasarımcısı

Tasarımı müşteri onayladığı takdirde diye kaide geçerseniz,yapılan emeğe hiç saygınızın olmadığının belirtisidir.Siz müşterinin nasıl birşey istediğini söylersiniz Tasarımcı bunu yapar..Web Arayüzde böyle olmalı,alışılagelmiş ve insanların emeklerinin çöp olduğu bu tarz yaklaşımları kesinlikle saygısızlık kabul ediyorum ben.Herkesin zevki aynı değildir.Müşteri zevksizin biriyse yaptığının en iyi tasarım bile kabul görmeyebilir..

Moderatör tarafında düzenlendi:

BİÇİCİ

🌱Yeni Üye🌱
Tasarımı müşteri onayladığı takdirde diye kaide geçerseniz,yapılan emeğe hiç saygınızın olmadığının belirtisidir.Siz müşterinin nasıl birşey istediğini söylersiniz Tasarımcı bunu yapar..Web Arayüzde böyle olmalı,alışılagelmiş ve insanların emeklerinin çöp olduğu bu tarz yaklaşımları kesinlikle saygısızlık kabul ediyorum ben.Herkesin zevki aynı değildir.Müşteri zevksizin biriyse yaptığının en iyi tasarım bile kabul görmeyebilir..

Dediğinizde haklısınız fakat yanlış anlaşılma olmuş sanırım photoshop'da tasarlanan tasarımı müşteriye gösteriyoruz kabul ettiği takdir de tasarımcı kodlamaya geçmiş oluyor bu sayede tasarımcının zamanını almamış oluyorum çünkü kodlama bittikten sonra müşteri değişiklik istiyemez veya işi iptal edemez şekilde müşteriyi sözleşme ile bağlamış oluyorum ve bu sayede tasarımcının emeğinin israf olması gibi bir durum söz konusu olmuyor yani tasarım öncesinde müşteriden detaylı bilgiler alınıyor ve müşterinin istekleri doğrultusunda tasarımı yaptırıyoruz. Photoshop'da tasarım sonuçlandığında müşterinin ufak tefek değişiklik taleplerini yaptırıyorum ve Tasarım Kodlaması Kısmına Geçiliyor bu sayede çift taraflı anlaşma sağlanmış oluyor...

Son düzenleme:

Yunusercin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dediğinizde haklısınız fakat yanlış anlaşılma olmuş sanırım photoshop'da tasarlanan tasarımı müşteriye gösteriyoruz kabul ettiği takdir de tasarımcı kodlamaya geçmiş oluyor bu sayede tasarımcının zamanını almamış oluyorum çünkü kodlama bittikten sonra müşteri değişiklik istiyemez veya işi iptal edemez şekilde müşteriyi sözleşme ile bağlamış oluyorum ve bu sayede tasarımcının emeğinin israf olması gibi bir durum söz konusu olmuyor yani tasarım öncesinde müşteriden detaylı bilgiler alınıyor ve müşterinin istekleri doğrultusunda tasarımı yaptırıyoruz. Photoshop'da tasarım sonuçlandığında müşterinin ufak tefek değişiklik taleplerini yaptırıyorum ve Tasarım Kodlaması Kısmına Geçiliyor bu sayede çift taraflı anlaşma sağlanmış oluyor...

şimdi doğrusu oldu..Bir çok kişi sizin düşündüğünüz tarzda çalışmadığı için ve konu yeterince açıklayıcı olmadığı için yanlış anlaşılma oldu..Teşekkürler.

mustafacakir

🌱Yeni Üye🌱
ben yaptığım tasarımı psd formatında göndermem gönderenlerede tavsiyem göndermemeleri çünkü emek hırsızı adi insanlar çok eğer sözleşmeli bir şekilde anlaşmak isterseniz talibim işinize.işte o zaman psdye alın psd to css hiç fark etmez ama genelde buna pek yanaşan olmuyor sözleşmeye gerek yok felan gibi benim prensibim bu kimseye güvenmem arkadaşlarada tavsiyem budur.yoksa çok çalışır ama kazanamazsınız

BİÇİCİ

🌱Yeni Üye🌱
ben yaptığım tasarımı psd formatında göndermem gönderenlerede tavsiyem göndermemeleri çünkü emek hırsızı adi insanlar çok eğer sözleşmeli bir şekilde anlaşmak isterseniz talibim işinize.işte o zaman psdye alın psd to css hiç fark etmez ama genelde buna pek yanaşan olmuyor sözleşmeye gerek yok felan gibi benim prensibim bu kimseye güvenmem arkadaşlarada tavsiyem budur.yoksa çok çalışır ama kazanamazsınız

Yine Bir Yanlış Anlaşılma Söz Konusu olmuş sanırım psd dosyasının gönderilmesini istemiyorum tasarımcıdan, photoshop'da tasarladığınız tasarımı "JPG" formatında resim olarak yollamanız gerekmekte çünkü müşteriye tasarımı göstermenin başka yolu yoktur bu yüzden yaptığınız tasarım sonucunda Resim olarak sizden alıyorum müşteri onayından sonra sizde bulunan psd dosyanızdan tasarımı kodlamaya geçiyorsunuz HİÇ BİR ŞEKİLDE EMEK HIRSIZLIĞI SÖZ KONUSU DEĞİL...

BU ARADA İLAN HAYLA GEÇERLİDİR GELEN BAŞVURULAR İNCELENİYOR İŞ YOĞUNLUĞU NEDENİYLE BİRDEN FAZLA KİŞİ İŞE ALINACAKTIR...