Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

frelance dizgi dergi kitap gazete...

abadoby

🌱Yeni Üye🌱

Grafik bölümünün ilgili okullarından mezunum...
5 yıllık dergi tecrübem var...
Şuan iyi bir derginin bünyesinde dergi tasarımı yapmaktayım...
Frelance olarak da sorunsuz ve hızlı bir şekilde grafik tasarım işlerinizi evimde mac bilgisayarda yapabilirim

ayrıca kitap tasarımlarını da çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirim. orjinal yabancı kitapları birebir uyarlayabilirim de...

hızlı, sorunsuz, uygun fiyat...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Grafiker arkadaşlar, sitemiz de iş bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz. Doğru anlaşıla bilmek , yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için

- Yaşadığınız şehri
- Kullandığınız programları ve seviyelerini
- İş deneyimi ve içeriğini
- Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız

belirtirseniz, daha anlaşılır olabilirsiniz.

Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle , msn , mail, adres ve telefon bırakmayınız. Aksi halde haber verilmeksizin silinecektir. Ayrıca ilanınız genel forum kurallarına da uygun olmalıdır.

Sizlere pm yolu ile ulaşılacaktır.

Üye olurken kullandığınız adreslerin doğru olması bu nedenle gerekmekte.

Bu kategoride ilanlara alakasız mesaj yazılması ve, ilanı bırakan kişi ile polemiğe girerek alakasız konularda sorular yöneltilmesi yasaktır. Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. Aksi halde mesajlarınız silinecektir.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkürler.

singlebullet

🌱Yeni Üye🌱
Freelance olarak dergi, gazete, el ilanı, broşür vb. tasarımları ve dizgileri itina ile yapılır. Bostancı da ikamet ediyorum. Photoshop, QuarkXpress iyi derecede kullanıyorum. 11 yıldır bu işin içindeyim. tanınmış büyük bir derginin art direktörlüğünü yapıyorum.Teşekkür ederim.

abadoby

🌱Yeni Üye🌱

Grafik bölümünün ilgili okullarından mezunum...
5 yıllık dergi tecrübem var...
Şuan iyi bir derginin bünyesinde dergi tasarımı yapmaktayım...
Frelance olarak da sorunsuz ve hızlı bir şekilde grafik tasarım işlerinizi evimde mac bilgisayarda yapabilirim

ayrıca kitap tasarımlarını da çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirim. orjinal yabancı kitapları birebir uyarlayabilirim de...

hızlı, sorunsuz, uygun fiyat...

İstanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum
kullandığım programlar
indesing
quark
freehand
photoshop
word