Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ftp ile gelen jpg dosyası nasıl üzerinde çalısılır

melodikam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaslar dısardan bir dekube iişi aldım ajans bana ftp ile jpg dosyalarını yollamıs lütfen değiştirmeyin sadece üzerine save edin diyor ilk kez böle bişeyle karsılasıyorm daha acemiyim bu konularda yardımcı olursanız detaylı anlatımda sevinirim şimdiden teşekkürler yardımlarınız için:sweating :

Benzer konular

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
üzerine save etmek orjinali ile değiştirmektir. ben anlamdım sorunuzu?

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaslar dısardan bir dekube iişi aldım ajans bana ftp ile jpg dosyalarını yollamıs lütfen değiştirmeyin sadece üzerine save edin diyor ilk kez böle bişeyle karsılasıyorm daha acemiyim bu konularda yardımcı olursanız detaylı anlatımda sevinirim şimdiden teşekkürler yardımlarınız için:sweating :

Değiştirmeden üzerinde arkaplanı nasıl temizleyeceksiniz? Belki de size söylenileni yanlış anlamış olabilir misiniz?

Ayrca arkaplanı temizlenen bir görselde eğer değiştirilmeyecek ise sadece düz beyaz istiyor da olabilirler... Siz yine de her ihtimale kasşı psd olarak kendinizde arşivleyin. Eğer yanlış anladıysanız en azından yanlış anlaşılan konuyu hızlı bir şekide düzeltebilirsiniz.

Ayrıca yaptığınız işte bir iki örnek yaparak kendilerinden onay aldıktan sonra geri kalan işlere de devam edebilir ve böylece yanlış anlama ya da anlatma sorununu da ortadan kaldırmış olursunuz.

melodikam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar ben anlatamadım sanırım şimdi o jpg dosyalarında altın takılar var ben onları dekube edip üzerinde patleri kalacak şekilde kayıt edicem ama bana tekrar ftp olarak gönder diyor onu nasıl yapıcam üzerine save et dedi onuda bilmiyorum nasıl yapacagımı aynı ftp dizinine nasıl kaydedidecem bide dosyaların ismini değiştirme dedi daha photosohpta nasıl açıcam onu bulamadım ki değiştireyim ay yaa

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Ftp ile çalışmanın Windows Gezginiyle çalışmaktan pek farkı yok. Dosyayı aldığın Ftp adresine gidip copy/paste yeterli...