Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fuar davetiyesi CANSUN

hale_ozln

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar Arkadaşlar Çalıştıgım matbaa ile baglantılı iş yaptıgım bi firma için katılacakları fuar dahilinde bi davetiye tasarımı yaptım benden hoş sade kurumsal bi davetiye istediler çalısmayı yaptıgım otomotiv araç gerecleri alanında hizmet sunan bi firma.
Davetiyede kullandıgımız renkler kurumun kendine özgü olan kurumsal logolarıdır o yüzden sadece bu renklere baglı kalarak çalıştım sadece farklı olarak çalıstıgım ortadaki görsel onuda farklılık olsun diye yaptım fikir edinmeleri acısından birde sizin fikirlerinizi almak istiyorum sizce daha farklı olarak ne yapabilirim yada gözünüze hoş gelmeyen gerek tasarım la ilgili gerek davetiye sözüyle ilgili yorumlarınızı bekliyorum
Şimdiden teşekkürler....

davetiye1.jpg

webcikerem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Siyah olan tasarım çok güzel olmuş. Önerim ise yazı stillerini değiştirmen olacak daha güzel stiller kullanabilirsin. Ama güzel olmuş gerçekten.

davinci34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
butür davetiyelerde genel olarak göz yormucak tasarımları tercih ederler tasarımların güzel olmuş emeğinize sağlık

hale_ozln

🏅Acemi Tasarımcı🏅
davetiye

begenmiş olmanıza sevindim çok teşekkür ederim yazı stili konusundaki eleştirinizi dikkate aldım teşekkürler...

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
ben bir olayı anlamadım bu firmanın kurumsal rengi
kırmızı + mavi mi?
yoksa siyah + altın mı?

hale_ozln

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben bir olayı anlamadım bu firmanın kurumsal rengi
kırmızı + mavi mi?
yoksa siyah + altın mı?

kırmızı + mavi kurumsal renklerdir.

Fakat firma benden bir kurumsal renklere bağlı kalarak birde farklı renlerde bi davetiye tasarımı istediği için siyah ve yaldızı extra kullandım.