Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

full flash nedir

byufuk

🌱Yeni Üye🌱
Full Flash nedir ve ne amaçla kullanılır bilenlerden anlaşılır bir açıklama vernelerini rica ederim...:smile:

Benzer konular

byufuk

🌱Yeni Üye🌱
özür dilerim ben dikkatli anlatamadım heralde,bende biliyorum güzel ve yenilmez olduğunu ama daha çok amacı ve anlamını öğrenirsem benim açımdan dha iyi olacağını düşünüyorum yinede teşekkürler...

flashör

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar biraz sorulan sorulara saygılı olalım soruyu soran arkadaşımızın bu konu hakkında bilgisi olmayabilir unutmayınki bilmemek değil öğrenmemek ayıptır soruna gelince arkadaşım full flash yapılan çalışmanın içeriğinin tamamen flash ta oluşturulmuş oldugunu belirtmek için kullanılır

byufuk

🌱Yeni Üye🌱
tesekkür ederim yaptıgınız acıklama ıcın ben bununla ilgili kapsamlı bir bilgiye ulaşamadım bildiğiniz sağlam bir kaynak varsa benimle ve buradaki arkadaşlarla paylaşırsanız minnetttar olacağım...

FlashDeveloper

🏅Acemi Tasarımcı🏅
full türkçe meali nedir hepimiz biliyoruz flash ta bildiğimiz bir program birleştir sonuç çıkar. neden kullanılır kısmı da isteyen kişiye göre değişir.ben diğerlerine göre farklı olmak için full flash bir site isteyebilirim sende sadece nesnelerin fıldır fıldır oynaması hoşuna gittiği için istersin özel olarak şu şartlar sağlandığında kullanılır gibi bir şartı yoktur.

gsalper

🏅Acemi Tasarımcı🏅
full türkçe meali nedir hepimiz biliyoruz flash ta bildiğimiz bir program birleştir sonuç çıkar. neden kullanılır kısmı da isteyen kişiye göre değişir.ben diğerlerine göre farklı olmak için full flash bir site isteyebilirim sende sadece nesnelerin fıldır fıldır oynaması hoşuna gittiği için istersin özel olarak şu şartlar sağlandığında kullanılır gibi bir şartı yoktur.

Teşekkürler Dostum:)

byufuk

🌱Yeni Üye🌱
verdiğin bilgi için teşekkür ederim