Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Full HDR 3D LOGO

TimuRRendeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mayıs ayı içerisinde arkadaşlarımla açacağım grafik ve animasyon şirketine ait logo.Yakın bir zamanda da oyun tasarımına başlayacağımız için biraz konsept bir logo olsun istedik. Logo 3DS Max programında modellendi ve V-ray RC5 1.5 render motorunda resmi alındı. Şuan gördüğünüz resim %80'ni bitmiş hali.Cam boruların içine ışık efeği ve lazer geçişi gibi bir izlenim vericez. Patent işlemlerinide bu revizyondan sonra başlatıcaz inşallah. Yorum ve eleştiriler için şimdiden teşekkürler.

eftasonlogonm1.png

Free Image Hosting

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok başarılı olmuş.ellerinize sağlık...

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
sanki dikkat dağıtıcı olmuş gibi, renk uyumu ve tipoğrafiye diyecek yok ama daha sade olamazmıydı
emeğinize sağlık

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet sanki bir animasyon ürününü andırıyor öyle bir tarafı var

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Kesinlikle logo olma özelliklerini aşmış. Benim söyleyeceğim şey belki benim göz yanıltım olabilir fakat 4D yazısında ki D harfinde perspektif sorunu var sanırım.

Sait SANCAK

🌟Usta Tasarımcı🌟
ellerine sağlık 3D logo olmuş, ama her yerde kullanamazsın...

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet volkan arkadaş söylemese göremicektik bravo volkan dikkatlisin
gerçektende var çünkü 4 ve d nin duruşu farklı biraz

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
benim şahsi fikrim animasyonlarda kullanırsanız bu güzel durabilir fakat diğer reklam işlerinde biraz göz yorabilir bence ismi biraz daha önplan çıkarsanız daha güzel bi çalışma olabilir ama baştan aşağı bi emek sarfedildiği için ellerinize sağlık diorum ;)

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
tasarım olarak söylenecek laf yok
ama dediğim gibi karmaşık yapılı olmuş

hsyinilahe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarim GÜzel Logo MÜkemmel Ama 4d Çok IŞik ÇarpmiŞ GÖrmÜyor Gİbİ

harun_asa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
şekilsel olarak güzel ama anlaşılabirlik olarak tartışılır...

escape_lea

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet anlamak biraz zor logoyu.
ayrıca bunu her yerde kullanamazsınız. daha kullanışlı ve sade olsa daha hoş olurdu.
3d bakımından çok başarılı , emeğinize sağlık.

TimuRRendeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınız için herkeze teşekkürler. Logoda duran turuncu renkli çarklara hareket vericez kendi eksenlerinde dönecek şekilde. 4D yazısındaki hatanın farkındayım. 4D nin içinde bulunduğu küresel camın kırılma indisi istediğim gibi olmadı ayrıca ışıkta çok dik bir açıyla geliyor.Bunları son revizyonda aşıcaz. Herkeze teşeürler...;)

joyo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.joyologo.com
bir 3d obje olarak çok güzel, ancak ortadaki renklerin tonunu biraz daha açarsanız ve içlerdeki objeleri biraz daha sadelestirebilirseniz, belki logo olarak daha belirgin olur. ve ortadaki yazı daha net okunabilir o zaman. yani logo'nun detayları baskı vs. gibi yerlerde sorun çıkartabilir size. Firmanınızın kimliği açısından birkaç rötüs daha yaparsanız kalıcı ve güzel bir sembol olacaktır. hayırlı olsun...

twinblade

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
logodan ziyade bir makine hali var. logo gibi bir havası yok. şahsen ben böyle br logo görmedim...

splendors

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.gorkemsezer.com
elinize sağlık güzel bir 3d tasarım ama logodan daha çok resim olmuş ve ne yazıyor okuyamadım.
ışıkları olursa da, logo değil de güzel bir tabela olur.
ben her zaman sade tasarımlardan yanayım.

TimuRRendeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logodan ziyade bir makine hali var. logo gibi bir havası yok. şahsen ben böyle br logo görmedim...

Konsept tasarımlar vede teknik konulara merakım ister istemez yansıyor, tabiki kendi işlerimde. Eeeee ne demişler işleyen logo şey yani makine yada her neyse pas tutmaz. :hmm2: Yorumlar için teşekkürler

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben firma adını okuyamadım. Eski kafalıyım sanırım, bu tarz modern fontlar beni uğraştırıyor.