Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Garden Limon Kolonyası

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Can sıkıntısından...
Hayali marka, hayali ürün, hayali kutu....

lmonmc4.jpg

Benzer konular

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışmanız başarılı ve sade görünüyor.amacına uygun,ferah bir tasarım olmuş.emeğinize sağlık.

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
elbette limon kolonyasında yeşil-sarı tonlar kullanmak işi güzel gösteriyor.. fakat limon görselini baloncuk içinde kullanmanız ve altına parıltı efekti vermeniz işe biraz sıvı sabun ya da bulaşık deterjanı kokusu vermiş... logo da sönük kalmış, ayrıca garden adında bir marka var

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
elbette limon kolonyasında yeşil-sarı tonlar kullanmak işi güzel gösteriyor.. fakat limon görselini baloncuk içinde kullanmanız ve altına parıltı efekti vermeniz işe biraz sıvı sabun ya da bulaşık deterjanı kokusu vermiş... logo da sönük kalmış, ayrıca garden adında bir marka var

Zeminle oynarken limon altına zemindeki tramlı dairelerden koymayı düşünürken nasıl olsa hayal diye biraz fazla fantaziye kaçtım sanırım, iş baloncuğa kadar uzadı, bu konuda haksız sayılmazsınız. GARDEN'e gelince, eminim bu isimde bir çok firma vardır, fakat kolonya üreten bir firma olabileceğini tahmin etmedim, ve kendimce uydurdum, eğer mevcut ise bu sadece tesadüften ibarettir.