Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gaz Maskesi

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟
gas_mask_by_imperatore34-d4nz5pd.jpg

gas_mask_by_imperatore34-d4nz78f.jpg

gas_mask_by_imperatore34-d4nzfjc.jpg

Program : 3D Studio Max 2011
Render Motoru : Vray 2.0 Advanced
Render süresi : 10'ar dakika

---
İş-eğitim gibi yoğun faaliyetlerin arasında dar bir vakitte kısa sürede yapmaya uğraştığım bir model. Ortamda başka objeler de modellemek isterdim, biliyorum ortam çok boş görünüyor, en azından çer çöp dolu bir oda vs. ama vakit bulamıyorum, mazur görün =)
---

hejiya havin

🌱Yeni Üye🌱
güzel bıraz korku filmi havasında ..evet bu bır tarz olabılır maruz görülebilir :) başarılar

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Erhanım, texture lere bayıldım. Mazur görüyoruz, konulu, ıcırlı bıcırlı istiyoruz. Kolay gelsin kardeşim :)

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟
Erhanım, texture lere bayıldım. Mazur görüyoruz, konulu, ıcırlı bıcırlı istiyoruz. Kolay gelsin kardeşim :)

Abicim texture ihtiyacın olursa arşive gel :D, Gerçi genelde pis çer-çöp, deformasyon, pas, is textureları var bende.. Aldığımız render'larda hep tek sorun, 3D Max'in kullanılan malzemelerine göre Render'ların hep gıcır gıcır, tertemiz, sanki ortam daha yeni silinip süpürülmüşcesine berrak olması. Sıradan bir duvar bile modelliyorsak temiz duvar render'i yerine üzerinde hafif toz olan bir duvar çok daha gerçekçi bir etki veriyor. Ama bunu da yakalamak biraz zor. Hazır texture'lerin çoğu UVW Map kullanıldığında birbirini tekrar eden şekiller ortaya çıkardığı için en güzeli kendi texture'ni kendin oluşturmak. Bu da çok ince iş. Biraz buna kastırıyorum bu aralar.. Umarım başarılı olurum =)

güzel bıraz korku filmi havasında ..evet bu bır tarz olabılır maruz görülebilir :) başarılar

Cok basarılı bır calısma bence elıne saglık kardesım ...

Saolun arkadaşlar, anca dönebildim kusura bakmayın.