Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gazete Reklam Çalışmam

nuhharun42

🌱Yeni Üye🌱
kendimi daha da geliştirmek için profesyonel ellerden Yorum bekliyorum
74750779vv5.gif

Son düzenleme:

Benzer konular

KDR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.akaid.net
Kendilerini Profesyonel Hissetmiyorlar olabilirler. :)

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Çalışmanızı yüklerken iletişim bilgilerini gizleyiniz.
Çalışmanız çok karışık olmuş, zemin renginiz koyu ve yazılarınız ile karışmış.
logonuzdaki o çarpıcı renkler yukarıda çok yanlız kalmış iletişim bilgilerini o renklerin biriyle yazabilirsiniz.
İmsakiyelerin altına çok gölge vermişsiniz.
sağ-sol, alt-üst boşlukları eşitlemeye dikkat ediniz.
iletişim bilgilerindeki o telefon ahizesi gereksiz bir ayrıntı, zaten karmaşık çalışmanızı daha da zorlamış.

ellerinize sağlık.

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
missgraphic e aynen katılmakla beraber kabartma efektlerinden ve stroke uygulamalarından bir nebze olsun kurtulmaslısın..

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Gri üzerine beyaz yazılar hiç dikkat çekmiyor. Ayrıca arkadaşların yorumlarına katılıyorum.

nevesta

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya biraz göz yoruyor bence

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumlara katılıyorum ama

öncelikle tasarım photoshop pluginleri üzerinden yapılan varyasyonlar değildir. görsel ekranda güzel gözüken çok şey baskıdan sonra kötü olabiliyor. kabartma efekleri, stroke gibi uygulamalar basılan materyalin büyüklüğüne göre ayarlamak faydalı olur. küçük uygulamalarda kabartma algıyı zayıflatır. bide bizim işimiz kulağı tersten tutmak gibi birşey. herşeyi olduğu gibi değil birazda tersten anlatmaya çalış. mizanpajda hizalama ortalama gibi eksikler var düzeltebilirsin. ama bence esas sorun imsakiye ilanı nasıl olmalı sorusuna verdiğin cevap... mesela rakip ve büyük olduğunu düşündüğün bir firmanın ilanını düşünüp yola çıkabilirsin. imsakiyede çeşitlilği vermek için kullandığın metot biraz yanlış, gölgeleri her imsakiyenin arasına ve olabildiğince doğal vermelisin. birde imsakiye sonuçta klasik bir ürün, çalışman modern çizgiler yerine klasic çizgiler taşırsa daha anlamlı olur bence... iyi çalışmalar

nuhharun42

🌱Yeni Üye🌱
Ben matbaacılığa de vam atsam iyi olacak sanırı ilk çalışmalarda bunları duyunca :D:D:D