Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

gece çekimlerim

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
Çekimlerimdeki öğretisinden ötürü Selim SOLAKOĞLU' na teşekkürü borç bilirim.

24242238wq8.jpg

81785527kg8.jpg

78985471ma8.jpg

Benzer konular

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
sanki fotokrıtikte gordum ben bunları :)
emeklerınıze sağlık ben manzara fotolarına bayılırım..
o yuzden +rep

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
ah ah yaz gelsin...

su durgun, huzur, yüzündeki mutluluk.... sahilde bir çay bahçesi.... belki masa da mum (kokusuz) deniz kokusu...

ışıklar m,n,k minik pırlanta gibi... parlıyor...

a bak bak balık atladığını gördüm:);)

bizimle payalştığınız için teşekkür ederim

sansiri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hanece.com
ellerine sağlık kareler çok net ve güzel manzara yakalamışsın ...

fukuku

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gerçek sadedir diosunda ben fotoğraflarında hiç sadelik göremiyorum... çok yapmacık hiç doğal değiller bana göre ama manzara olayı harika tabikide dicek bişey yok ona.. 3.karedeki deniz sanki sonradan eklenmiş gibi.

keşke suya gölgeleri okdr keskin yansıtmasaydın orjinaliği bozulmuş kusra bakma..

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle son fotoğraf favorim.

Manzara fotoğrafları olması ayrı bir güzellik katmış; fakat doğallık çağrıştırma konusunda sevgili fukuku' ya katılıyorum.Kadraj pek iyi değil bence...Belli noktalara odaklaşmak yerine kadrajı geniş alabilirdiniz...Yinede ışık başarılı tebrik ederim...Kompozisyon fena sayılmaz...Netlik çok iyi.Gece çekimlerinde bu netliği yakalamak gerçekten zordur, elinize sağlık.
Sizden daha da iyilerini bekliyoruz...Genel olarak güzel kareler...
Deklanşörünüze sağlık.=)

Işığınız bol olsun.

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
ah ah yaz gelsin...

su durgun, huzur, yüzündeki mutluluk.... sahilde bir çay bahçesi.... belki masa da mum (kokusuz) deniz kokusu...

ışıklar m,n,k minik pırlanta gibi... parlıyor...

a bak bak balık atladığını gördüm:);)

bizimle payalştığınız için teşekkür ederim

ne güzel yazmışsın yaz akşamlarını özledim bi anda :) teşekkürler kasta

ellerine sağlık kareler çok net ve güzel manzara yakalamışsın ...

teşekkür ederim...:)

tebrikler , fotoğraflar çok hoş

teşekkürler...

Gerçek sadedir diosunda ben fotoğraflarında hiç sadelik göremiyorum... çok yapmacık hiç doğal değiller bana göre ama manzara olayı harika tabikide dicek bişey yok ona.. 3.karedeki deniz sanki sonradan eklenmiş gibi.

keşke suya gölgeleri okdr keskin yansıtmasaydın orjinaliği bozulmuş kusra bakma..

kusura bakma ama sen göremiyorsun çekimlerimde sadece tonlaramalarda çok ufak oynamalar var o kadar keskin olması sizleri şaşırtabilir ama biraz araştırma yapar iseniz uzun pozlama hakkında o keskinliği çekimle yakalanabilirliğini öğrenmiş olursunuz. evet gerçek sadedir diyorum bu çekimlerimde sade ve ham
ya söylediğiniz gibi yansıtma yada herhangi bi oynama yok dieleyene ham çekimleri gönderebilirim...

Öncelikle son fotoğraf favorim.

Manzara fotoğrafları olması ayrı bir güzellik katmış; fakat doğallık çağrıştırma konusunda sevgili fukuku' ya katılıyorum.Kadraj pek iyi değil bence...Belli noktalara odaklaşmak yerine kadrajı geniş alabilirdiniz...Yinede ışık başarılı tebrik ederim...Kompozisyon fena sayılmaz...Netlik çok iyi.Gece çekimlerinde bu netliği yakalamak gerçekten zordur, elinize sağlık.
Sizden daha da iyilerini bekliyoruz...Genel olarak güzel kareler...
Deklanşörünüze sağlık.=)

Işığınız bol olsun.

teşekkür ederim blueden :) geniş açı lensimiz diğer makinamızdaydı onunda şarzı bitmişti bu makinada amatör olduğu için lensi değiştiremedik ama ileriki günlerde inş. geniş açıylada çekip yayınlarız...

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hepsi birbirinden hoş emeğine sağlık...bizimle bu güzellikleri paylaştığın için teşekkürler...

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Harika kareler bunlar ışıkları çok iyi ayarlamışsın denklanşörüne sağlık :)

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
öğretisinden ötürü Selim SOLAKOĞLU

Ben profesyonel anlamda fotoğrafçılığın temelini okumasamda çekirdekten yetişerek geldiğim için fotoğraflara bakıldığında bir profesyonel in parmağının olduğunu görebiliyor ve uzun pozlama ile yapılan çekimlerin ne gibi gereksimlere sahip olunması gerektiğini bildiğim için çekimlere güzel diyorum. Biraz daha kadraj lara dikkat ederseniz çok güzel kareleri fotoğrafa dökebilirsiniz. Örnek 1 nci fotoğrafınızda gökyüzünü biraz daha gösterseymişsiniz fotoğrafa çok şey katarmış. Bakıyorumda selim bey baya birşeyler katmış fotoğraflarınıza ve size... Peki bu öğretiyi kimse merak etmeyecekmi ? Nedir bu öğreti ? Nedir uzun pozlama hakkında öğrendikleriniz ? Yada bu değerli bilgileri güzel bir makale ile yeni aldığınız öğretiler sayesinde üyelerle paylaşmayacakmısınız ? Sanırım merak eden birisini bekliyorsunuz güzel kareler biraz daha bekleyelim bence meraklı birisi çıkacak ...:)

Yada hiç kimse merak etmiyorda herkes biliyormu ? :)

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
öğretisinden ötürü Selim SOLAKOĞLU

Ben profesyonel anlamda fotoğrafçılığın temelini okumasamda çekirdekten yetişerek geldiğim için fotoğraflara bakıldığında bir profesyonel in parmağının olduğunu görebiliyor ve uzun pozlama ile yapılan çekimlerin ne gibi gereksimlere sahip olunması gerektiğini bildiğim için çekimlere güzel diyorum. Biraz daha kadraj lara dikkat ederseniz çok güzel kareleri fotoğrafa dökebilirsiniz. Örnek 1 nci fotoğrafınızda gökyüzünü biraz daha gösterseymişsiniz fotoğrafa çok şey katarmış. Bakıyorumda selim bey baya birşeyler katmış fotoğraflarınıza ve size... Peki bu öğretiyi kimse merak etmeyecekmi ? Nedir bu öğreti ? Nedir uzun pozlama hakkında öğrendikleriniz ? Yada bu değerli bilgileri güzel bir makale ile yeni aldığınız öğretiler sayesinde üyelerle paylaşmayacakmısınız ? Sanırım merak eden birisini bekliyorsunuz güzel kareler biraz daha bekleyelim bence meraklı birisi çıkacak ...:)

Yada hiç kimse merak etmiyorda herkes biliyormu ? :)

ilgi gösterdiğin için teşekkür ederim öncelikle. mutlaka hatalarımn vardır çünkü profesyonel bazda çok yeni çekimler yapıyorum. doğrusu öğreti konusunda paylaşım yapmak isterim ama bu paylaşımı Selim ile beraber doğru anlatımla yapmak en doğrusu diye düşündüm en kısa zamanda üyelerimizle paylaşacağım...

pcfaresi

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
yeniguc.com
emeğine ve hayal gücüne sağlık çok güzel fotoğraflar bunlar

ressam26

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çekimlerin gerçekten oldukça başarılı ellerine sağlık çok beğendim.

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
hepsi birbirinden hoş emeğine sağlık...bizimle bu güzellikleri paylaştığın için teşekkürler...

teşekkürler daha güzel karelerde buluşmak dileği ile...

Harika kareler bunlar ışıkları çok iyi ayarlamışsın denklanşörüne sağlık :)

teşekkür ederim:)

emeğine ve hayal gücüne sağlık çok güzel fotoğraflar bunlar

teşekkür ederim :)

hoş kareler tebrikler

teşekkürler...:)

çekimlerin gerçekten oldukça başarılı ellerine sağlık çok beğendim.

teşekkürler:)

yorum yazan tüm arkadaşlara tekrar teşekkür ederim böyle güzel yorumları görmek insanı daha çok şevklendiriyor...

mine48

🌟Usta Tasarımcı🌟
eline sağlık çok güzel kareler özellikle 3.kareyi çok beğendim