Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Geleceğimizin Umutları... -1

encin78

🌱Yeni Üye🌱
organiktarimx.jpg

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen yarışma şartnamesinde de belirtildiği gibi; çalışmanızın orijinal boyutunu baskıya uygun (297x420 mm ve 150 Dpi) olarak saklamayı unutmayınız.

Başarılar dileriz.
Grafikerler.net Yönetimi​

Dikkat: Önemli Duyuru!!!

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Öncelikle düşüncenizden ve emeğinizden dolayı sizi kutluyorum. Çalışmalara yorum yapmamayı tercih ediyordum; ancak aklıma bir şey takıldı, paylaşmak istedim müsaadenizle. "organik ürünler yiyelim" ifadesinde bir anlam bozukluğu var gibi geldi bana. Zira, bize yememiz için "organik ürünler sunulmadan" (ki bunu sunacak olan öncelikle TOPRAK, daha sonra çiftçilerdir) "organik ürünler yememiz" beklenebilir mi? :) Tekrar emeğinize sağlık, başarılar dilerim. Saygılarımla. :angel:

tulips

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben de size başarılar diliyorum,bende yorum yapmayacaktım aslında,ama child-play'in yorumunu görünce dayanamadım:)çünkü benim de gözüme takılan yer,üstteki yazılar,sanırım orada bir anlatım bozukluğu var.Şöyle olmalıydı bence,
"Bazı kimyasallara maruz kalındığında(virgül)kalıcı ve geri dönül(e)meyen hasarlar doğurabilmektedir yerine (doğabilmektedir) olmalıydı..tekrardan başarılar

encin78

🌱Yeni Üye🌱
Evet çok mantıklı. Fakat bizim burdaki hedef kitlemiz tüketiciler, biz tüketicileri organik tarımın faydalarını ve ya organik olmayan tarımın önce insanlar sonrada eko sistem üzerindeki geridönüşümü olmayan zararların anlatabilirsek insanların organik besinlere yöneleceğini düşünüyorum. Organik ürüne talep artarsa buna bağlı olarak organik tarımada talep artar.

encin78

🌱Yeni Üye🌱
evet yazıda anlatım bozukluğu varmış. bende şimdi farkettim. Dikkatiniz için teşekkür ederim. Cümleler üzerinde biraz daha çalışmalıyım!..