Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

görsel tasarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

syd barret

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
100x100copykf9.jpg

hertürlü yorum için teşekürler

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
tipografi :yazıyı bir forma sokma sanatı ve tekniğidir
Font (yazı tipi), font büyüklüğü, satır uzunluğu, satır arası boşluk ve benzeri unsurların kombinasyonları ile yapılır. arkadaşım resim niye var burda yani o resmi bi amacla koyduysan ne amaçla ....bence yazılar ön plana cıksaymış diye düşünüyorum hem iki yerdede tipografi ve grafik tasarım yazıları yazıyo
bence yazılarla hatta tipografi yazsıyla bişiler yapsan daha iyi olur diye düşünüyorum

syd barret

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
haklısın ama bu çalışma bir ajansın gişine asılan bir pano yani grafik atalyesinine elimle yaptıgım bir çizim üzarine renkler ve tipografi yazıyo yani mekanı anlatan bir unsur
ounun için uygun yani

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
ozaman tipografi yazısını farklı farklı renklerden yapsan yani hem daha ön plana cıkmış olur

syd barret

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
haklısın biliyosun elinden gelini yapsanda başkalarıda birkaç istek ister
casimin:):)

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
canım ben beğendim eline emeğine sağlık tırtı:)

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
haklısın biliyosun elinden gelini yapsanda başkalarıda birkaç istek ister
casimin:):)

ozaman en iyisini yapıcaksın ki bunun için yolumuz uzun ama en iyisini uygununu yaparsan başkasına yorum bırakmazsın yada sensin grafiker olan dogruyu yapıp onu savunmalısın ama bence dene derim merak ettim valla nası olucagını bence sen illada o resmi koymak istiyosun hoşuna gitmiş belli ama bide yazılarla hatta renkli yazılarla anlatırsan bence daha uygun olur diye duşunuyorum hala ;););)

syd barret

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hemen anlatım canım
bak şimdi casmin şimdi göz yorulmasın diye bişi var ön planda resim var çünkü el çizimi insan etkilenir. yazılar ise aynı renk tonlarında çünkü çingene işi degil bu saten kenarlarda trigromi renkleri anlatan renklere benzer tonlar var bakkal işi degil yani kısaca şenlik işi yapmadık kısaca :D:D:D: kızma ama

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
hemen anlatım canım
bak şimdi casmin şimdi göz yorulmasın diye bişi var ön planda resim var çünkü el çizimi insan etkilenir. yazılar ise aynı renk tonlarında çünkü çingene işi degil bu saten kenarlarda trigromi renkleri anlatan renklere benzer tonlar var bakkal işi degil yani kısaca şenlik işi yapmadık kısaca :D:D:D: kızma ama

ne kızıcam ya sen yorumla demişsin bende yorumladım herşeyi okadar ii biliyosan her yoruma tepki göstericeksen .....:upset: benim
dicegim bişe yok arkadaşım çok ii olmuş ellerine saglık kolay gelsin başarılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...