Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

görüntülü karakalem anlatımı bulabilir miyim?

ayışığı

🏆Pro Tasarımcı🏆
merhaba.ben karakalem tekniklerini öğrenmek istiyorum.youtube da görüntülü dersler vardı zannedersem.fakat şu an ulaşamıyorum.kursa gitmek için de vaktim yok.acaba internette görüntülü ders anlatımı bulabileceğim bir yer önerebilecek olan var mı?

Karanlikmavi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hocam google da " How to Draw ... " diye yazarsan sanırım aradıklarına ulaşabilirsin. Ayrıca " Speed painting " yazsanız da olur. Yalnız bu speed painting ler adından anlaşılabileceği gibi çizimin hızlandırılmış videolarıdır. Mesela 4 saatlik bir çizimi 2 dakikalık bir videoda izleyebilrsiniz. Bunlarında yararı olacağı kanısındayım. Bildiğim birkaç site var ama reklam olup olmadığını bilmediğimden, şüpheli şeylerden kaçınarak, yazmadım.
Umarım faydalı olmuştur.
Bilgi paylaştıkça çoğalır değil mi?... Saygılarımla...

oflan

🌱Yeni Üye🌱
o siteleri özel mesaj olarak atabilirmsim ?___

oflan

🌱Yeni Üye🌱
Hocam google da " How to Draw ... " diye yazarsan sanırım aradıklarına ulaşabilirsin. Ayrıca " Speed painting " yazsanız da olur. Yalnız bu speed painting ler adından anlaşılabileceği gibi çizimin hızlandırılmış videolarıdır. Mesela 4 saatlik bir çizimi 2 dakikalık bir videoda izleyebilrsiniz. Bunlarında yararı olacağı kanısındayım. Bildiğim birkaç site var ama reklam olup olmadığını bilmediğimden, şüpheli şeylerden kaçınarak, yazmadım.
Umarım faydalı olmuştur.
Bilgi paylaştıkça çoğalır değil mi?... Saygılarımla...

o sitelerı özel mesaj olarak atabilirmisin _?