Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü türkçe edius dersi 1.bölüm arayüz tanıtımı

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
abi birkaç saat önce derslerinden birini daha indirdim.şu an o kadar mutluyum ki.edıus'u zaten seviyordum,senin derslerinle daha çok sevmeye başladım.gerçekten çok teşekkür ederim.

: )

dostum çok teşekkür ederim yazdıklarından dolayı
demek ki amacımıza yavaş yavaş ulaşıyoruz daha geniş dersler yakında eklenecek notebook 2 aydır serviste olduğundan hazırladığım diğer derslerim maalesef gümledi :) yedek almamıştım ama şimdi tekrar hazırlıyorum çok yakında bu sitede...

sero_33

🌱Yeni Üye🌱
gerçekten teşekkürler, ama link bozuktu sanırım.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
dostum şu an link ölü değil az önce yine kontrol ettim bi sorun görünmüyor

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
ellerine emeğine sağlık

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
önemli değil arkadaşlar şu diğer dersleride bi halledebilsem inanın çok rahatlayacağım :)))

MIY1988

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ehehe büyük merakla bekliyoruz gerçekten : ))) Bence üye olupta derslerden yararlanan insanlardan çok misafir olarak girip dersleri indirenler çok daha fazladır.Büyük hizmet.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
ehehe büyük merakla bekliyoruz gerçekten : ))) Bence üye olupta derslerden yararlanan insanlardan çok misafir olarak girip dersleri indirenler çok daha fazladır.Büyük hizmet.

şimdi insanlara üye olup mesaj yazma zorunluluğu getirsek sağol, bravo,tebrikler vb.gibi mesajlar gelecek bunları yazmalarından sa senin gibi arkadaşların yazdıkları benim için çok daha anlamlı ve önemli
mesajına teşekkür ediyorum sağol kardeşim

GüldenPR

🌱Yeni Üye🌱
İyi Forumlar..

Arkadaşlar linkler çalışmıyor. Güzel paylaşımlar var anlaşılan ama ben ulaşamıyorum. Edius öğrenmeye yeni başladım. Derslere acil ihtiyacım var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar linkler çalışmıyor. Güzel paylaşımlar var anlaşılan ama ben ulaşamıyorum. Edius öğrenmeye yeni başladım. Derslere acil ihtiyacım var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)

nasıl bi sorun var linkte gülden yazarsan sevinirim zira az önce kontrol ettim çalışıyordu

yavuzbey2

🌱Yeni Üye🌱
The file could not be found. Please check the download link.

arkadaşım linkler ölü sanırım tekrar bakabilir misin acaba?

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende premium rapid olduğu için premium indirmede bi sorun görünmüyor ama free indirmek isteyenler maalesef error ibaresiyle karşılaşıyor tekrar yenileyelim linkleri bu konuya olan ilgiyi yöneticiye ilettim ve dersi sitenin kendi host'una atalım dedim tamam dedi ama hala bi ses seda yok ben her hafta bu dersleri upload edemem ki gönül etmek ister tabii ama iş güç her zaman müsait olamıyoruz sizinde takdiriniz arkadaşlar

dream_15

🌱Yeni Üye🌱
Abi tek kelimeyle süpersin iyiki bu forum var yaa :)))

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Abi tek kelimeyle süpersin iyiki bu forum var yaa :)))

dostum sağolasın teveccühün :))) elimizden geldiğince bilgi paylaşımı yapıyoruzbu arada bişey soracağım sana bazı arkadaşlar indiremediklerini linkin ölü olduğunu yazıyorlar sen indirdiysen ne zaman indirdin dersi yazarsan sevinirim

dream_15

🌱Yeni Üye🌱
arayüz anlatımı 1 kesme biçme değil şu ilk video bugün indirdim...

dream_15

🌱Yeni Üye🌱
yok değilll,Abi en yakın zamanda diğer derslerini bekliyozz haa :DD

alex51

🌱Yeni Üye🌱
hocam teşekkür ederiz ancak 2 gündür linklerin yenilenmesini bekliorum hala kimse konuya el atmadı.. Bi ilgilenseniz çok makbule geçicek :)