Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü türkçe edius dersi 1.bölüm arayüz tanıtımı

Özbek DOYGUN

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşlar dersi ben hazırladım edius kullanmaya başlamadan önce uzun bir süre nette araştırdım ve türkçe anlatım dersleri olmadığını gördüm sonra kendi imkanlarımla programı öğrendim elimden geldiğince öğrendiklerimi sizinle paylaşmak istedim
sizden gelen mesajlara göre dersleri buraya ekleyeceğim daha önce başka bir sitede ders paylaştım sadece 5 kişi yorum yazmış sonuçta emek verdiğin bir konuda ilginin bu kadar az olması şevkini kırıyor insanın
dediğim gibi ilk dersi izlemek isteyen arkadaşlar varsa lütfen yazsın memnuniyetle paylaşmaya hazırım

arkadaşlar ilk dersi paylaşayım sizlerle
yorumlarınıza göre diğer dersleride zamanla ekleyeceğim

İndir

hocam maalesef duyarsızlığımız var, emeğe saygı yok ,ama şevkinizin kırılmaması lazım bir kişi bile sizden bu proğramı öğrenip kullanıyor olması bile yeterli bence fazlasıda olursa daha iyi tabiki
sizin paylaşacağınız tüm dersleri dört gözle (gözlüklü olarak ) bekliyorum
kolay gelsin

Son düzenleme:

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
hocam maalesef duyarsızlığımız var, emeğe saygı yok ,ama şevkinizin kırılmaması lazım bir kişi bile sizden bu proğramı öğrenip kullanıyor olması bile yeterli bence fazlasıda olursa daha iyi tabiki
sizin paylaşacağınız tüm dersleri dört gözle (gözlüklü olarak ) bekliyorum
kolay gelsin

sağol kardeş, buradan birçok arkadaşa yardımım oldu onlarca arkadaş ise direk benimle iribata geçerek merak ettikleri ve burada anlatma fırsatı bulamadığım konuları sorarak cevap buldular bu zaten bana fazlasıyla yetti benim bu mesajdaki asıl amacım sğl,tşkler, eline sağlık gibi mesajlar ama genelde pek o tarz mesaj almadım. ders konusuna gelince bildiğim tüm konuları kapsayan bir edius dvd si üzerinde çalışmaya başladım bittiğinde dvd olarak siteye koyacağım ve eminim netteki çok büyük bir açığı kapatacağım

Dağrüzgarı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selam arkadaşlar Edius effect bölümünde bulunan: Old movie, paper, smooth mosaic vs effectleri büyük olarak yan daraftaki bin benceresine nası görünmesini sağlayabilirim....

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
selam arkadaşlar Edius effect bölümünde bulunan: Old movie, paper, smooth mosaic vs effectleri büyük olarak yan daraftaki bin benceresine nası görünmesini sağlayabilirim....

bin pencersinin üst tarafında seçeneklerden small yada large olarak büyültüp küçültebilirsin. ama sen bu dediğin efecktler ile alakalı üzerinde oynama yapman gereken diyalog penceresinden baksediyorsan zaten o bin penceresinde görünmez ayrı bir pencere olarak açılır

Dağrüzgarı

🏅Acemi Tasarımcı🏅

selam arkadaşlar burdaki Old movie, paper, smooth mosaic vs resimleri nasıl bu şekilde görülmesini sağlarız.Yardımcı olursanız sevinirim....

Dağrüzgarı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Onu biliyorum. Bu dediğimi resim yükledim ona bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Effect bölümünün daha büyük görünmesini sağlamak.

Dağrüzgarı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekürler poyrazhan55 ilgin için teşekürler.Biraz sıkıntılı olsada eninde sonunda yaptım..:)

besttee

🌱Yeni Üye🌱
İlki gerçekten çok yardımcı oldu emeğinize sağlık fakat ikincisinde yine bir problem korkarım yeniden bakarsanız çok sevinirim

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
İlki gerçekten çok yardımcı oldu emeğinize sağlık fakat ikincisinde yine bir problem korkarım yeniden bakarsanız çok sevinirim

yazdıkların içinte ben sana teşekkür ederim güzel kardeşim eğer 2. dersin açıldığı bölümü sayfa sayfa inceleseydin diğer sayfalarda güncel olan linki görecektin ama sanırım ilk baştaki kırık linkten sonrasını araştırmadın :)

neyse ben sana güncel olan linki vereyim kolay gelsin

Hotfile.com: One click file hosting: EDİUS ARAYÜZ ANLATIMI 2.rar

yaverr

🌱Yeni Üye🌱
kardeşler ellerine sağlık... birinci dersi indiyorum ama ikincisi silinmiş... bakarsan sevinirim. teşekkürler "Bu dosya ya telif hakkı iddiası nedeniyle veya yükleyen kişi tarafından silinmiştir."

klodsa

🌱Yeni Üye🌱
Sevgili poyrazhan55 kardeş emeğine ve yüreğine sağlık yaptığın katkılardan ötürü çok teşekkürler bundan sonra yapaçağın çalışmalarda da başarılar ve kolaylıklar dilerim.

Bilgi paylaşıldıkca çoğalır - en cimri kişi bilgisini paylaşmayandır.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sevgili poyrazhan55 kardeş emeğine ve yüreğine sağlık yaptığın katkılardan ötürü çok teşekkürler bundan sonra yapaçağın çalışmalarda da başarılar ve kolaylıklar dilerim.

Bilgi paylaşıldıkca çoğalır - en cimri kişi bilgisini paylaşmayandır.

allahıma şükür el,imden geldiğince bildiklerimi paylaşma konusunda cimriliğim yok sizin gibi arkadaşların desteğiyle daha kapsamlı dersler gelecek yakında

ddenizz_74

🌱Yeni Üye🌱
zafer abi(sanırım isminiz zaferdi) videolarınızı indirdim. valla üye değildim ama sırf teşekkür etmek için üye oldum. edıus dersleriniz çok işime yaradı. bunun için çok teşekkür ederim. sanırım şimdiye kadar dört ders hazırlamışsınız. onları isledim. sonraki çalışmalarınızı bekliyoruz. sağlıcakla kalın.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
zafer abi(sanırım isminiz zaferdi) videolarınızı indirdim. valla üye değildim ama sırf teşekkür etmek için üye oldum. edıus dersleriniz çok işime yaradı. bunun için çok teşekkür ederim. sanırım şimdiye kadar dört ders hazırlamışsınız. onları isledim. sonraki çalışmalarınızı bekliyoruz. sağlıcakla kalın.

evet adım zafer :)) bu yazdıkların benim amacıma ulaştığımı gösteriyor.yazdıkların için çok teşekkür ederim güzel kardeşim
sırada 3D PİCTURE İN PİCTURE ile ilgili geniş anlatımlı bir dersim olacak.

kolay gelsin....

EROL CANKAYA

🌱Yeni Üye🌱
çok çok teşekkür ederim zafer abi, buna ihtiyaç vardı. Ben diğer derslerinizi bulamadım. Yukarıda indir butonunda bir ders var ama ders anlatma sıranızda bir kaç ders varmış, yardımcı olursanız çok minnettar kalırım...