Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü Türkçe edius dersi 5. bölüm export (versiyon 6.1- diğer versiyonlarla uyumludur)

umudd

🌱Yeni Üye🌱
Ayrıca render yapmadan kaç mb ya da gb şeklinde cıkartacagını gösteren dersi yayımladınız mı?

golge89s

🌱Yeni Üye🌱
ders 5 link kırık 4 ü de indirdim 5 lazım:)upload edebilrseniz minnettar kalrım

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Poyrazhan merhabalar
1 saat 44 dk bir belgesel var elimde flv olarak 224 mb, dersindeki gibi windows media playere çevirdim , " Derste örnek olarak 20 gb bir dosyayı 1 gb indirebilrsiniz" demişsin. Aynen yaptım fakat 721 mb olarak cıktı görüntü.
Neyi yanlış yaptım acaba?
70-80 mbta indirebilirmiyim acaba bu görüntüyü?
Teşekkürler

ben wmv. formatında avi bir görüntüyü 10'da 1 oranında sıkıştırabilirsiniz dedim 20 gb lik bir görüntüyü sen 721 mb a nasıl düşürdün çok merak ettim bitrate değerini ve imaj kalitesini mi çok düşük tuttun acaba

golge89s

🌱Yeni Üye🌱
abi ders 5 i upload edebilirsen minnettar kalırım:)

halimmercan

🌱Yeni Üye🌱
abicim edius 5 e youtube den indirdiğim videoları atamıyorum (failed to open to file) diye bir yazı cıkıyor yardımcı olursan sevinirim teşkkür ederim.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
abicim edius 5 e youtube den indirdiğim videoları atamıyorum (failed to open to file) diye bir yazı cıkıyor yardımcı olursan sevinirim teşkkür ederim.

indirdiğin videonun formatını desteklemediğinden sana böyle bir uyarı vermiş program

umudd

🌱Yeni Üye🌱
ben wmv. formatında avi bir görüntüyü 10'da 1 oranında sıkıştırabilirsiniz dedim 20 gb lik bir görüntüyü sen 721 mb a nasıl düşürdün çok merak ettim bitrate değerini ve imaj kalitesini mi çok düşük tuttun acaba

Hayır, görüntü normalde avi formatlı 224 mb, ama windows media player de cıkarttığım zaman 721 mb şeklinde çıkıyor. Setin -Setout yapıp renderlenecek kısmıda sınırladım. :sweating:

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hayır, görüntü normalde avi formatlı 224 mb, ama windows media player de cıkarttığım zaman 721 mb şeklinde çıkıyor. Setin -Setout yapıp renderlenecek kısmıda sınırladım. :sweating:

sen edius un hangi versiyonunu kullanıyordun

halimmercan

🌱Yeni Üye🌱
formatını değiştiriyorum gene olmuyor acaba yanlışmı yapıyorum bilmiyorum bide hangi formatları destekliyor bilgilendirirseniz sevinirim..

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
formatını değiştiriyorum gene olmuyor acaba yanlışmı yapıyorum bilmiyorum bide hangi formatları destekliyor bilgilendirirseniz sevinirim..

valla ben ne diyeceğimi şaşırdım avi bir görüntüyü wmw formatına çevirirken nasıl oluyorda daha fazla yer kaplıyor:surprised:

halimmercan

🌱Yeni Üye🌱
abicim edius 5 e youtube den indirdiğim videoları atamıyorum videoların formatını değiştiriyorum gene olmuyor.Failed to open file (could not open file) diye bir uyarı alıyorum yanlış mı yapıyorum bilmiyorum birde hangi formatlardaki dosyaları atabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
abicim edius 5 e youtube den indirdiğim videoları atamıyorum videoların formatını değiştiriyorum gene olmuyor.Failed to open file (could not open file) diye bir uyarı alıyorum yanlış mı yapıyorum bilmiyorum birde hangi formatlardaki dosyaları atabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

indirdiğin bir videonun linkini buraya kopyalarsan birde ben deneyeyim bakalım formatını değiştirince oluyor mu olmuyormu

halimmercan

🌱Yeni Üye🌱
https://www.youtube.com/watch?v=_27YBG4AtnY[/url]

abicim bu video bunun gibi birkaç tane daha var ama olmuyor.yada ben yapamıyorum.

Son düzenleme:

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
halimmercan ben yaptım oldu sen istersen programı kaldırıp tekrar kurmayı dene
adszsvw.jpg

oktay x

🌱Yeni Üye🌱
halimmercan ben yaptım oldu sen istersen programı kaldırıp tekrar kurmayı dene

linkini verdiği video mp4 uzantılı bunu açıyor flv uzantılı olanları açmıyor onuda ben ImTOO Video Converter Ultimate 6 programı ile başka formata dönüştürüyorum sonrasında edius dosyayı sorunsuz alıyor. halimmercan arkadaşımız isterse bu şekilde denesin.