Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grafik desing

caferdereli

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben bu sitede yeniyim siteye eklenti nasıl yapılır acaba... ne yapmam lazım bunun için yani calismaları jpeg olarak nasıl eklemem lazım... eklenti yapmam aktif değilmiş nasıl aktifleştireceğim bunu.

Designer44

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.fotozeki.de
Kardes yaptigin grafikleri önce nette resim (jpg) olarak bir yere yükle ve buraya mesaj yaparken linklemesini yap yada IMG linkinden ekleme yaparsan olur
https://www.bilder-hochladen.net/ buraya resimlerini atip sonra istedigin yerde cikmasini saglayabilirsin.
kolay gelsin.

HASAN YILDIZ

🌱Yeni Üye🌱
yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm

Admin1

PATRON
Yönetici
⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm yardım ıstıyorum yardımmmmm

Bu şekilde bir mesaj yazdığınız için size en iyi yardım kuralları okumanızı önermek olacaktır. Eğer kuralları okuduğunuz halde yine böyle davranırsanız size yapılacak en iyi yardım... Neyse temennim yanlışlıkla(!) yapmış olmanızdır.