Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik Tasarımcı/Sanat Yönetmeni (2D&3D) - İstanbul

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Grafik Tasarımcı/Sanat Yönetmeni (2D&3D)

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye:
  1. Adobe Photoshop
  2. Adobe Illustrator
  3. Adobe Indesign
  4. Adobe After Effects
  5. Adobe Premiere
  6. Autodesk 3Ds Max
  7. Vray

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhabalar,

İstanbul Anadolu yakası, Ümraniye de yaşıyorum. Haftanın 2 iş günü Full Time olarak çalışabileceğim bir firma arıyorum. Arayışım Grafik Tasarımcı yada Sanat Yönetmeni (Art Director) pozisyonları içindir.

• Son bir yılı Freelancer olmak üzere, son dört yıl Sanat Yönetmeni pozisyonunda oldukça iyi firmalarda görev aldım.
  • Basılı ve Multimedia ürünleri tasarımları yanı sıra, Event sektöründe dört yıllık deneyimim bulunmaktadır. En son çalıştığım firmada bir yıla yakın bir süre Business & Intelligence alanında görev aldım.
  • Hizmet alanım aşağıda ki gibidir;
    After Effects ile karakter ve sahne animasyonları
    Basılı ve Multimedi ürün tasarımları
    3D Modelleme ve Görselleştirme (Mimari, Etkinlik Alanında)
    Kurgu, Montaj, Renk alanlarında Prodüksiyon çalışmaları
  • Bu alanlarda hizmet verebileceğim, ne istediğinin farkında olan, bilinçli, karşılıklı emeğe ve emektara saygılı firmalarla çalışmak istiyorum.
  • Kişisel projelerimi devam ettirmek adına yalnızca 2 iş günü hizmet verebileceğim.
  • Bu pozisyonda açığı olan firmalarla tanışmak ve karşılıklı olarak neler yapılabilir istişare etmek isterim.

Lütfen Portföy talep ediniz
Saygılarımla,
Mehmet Recep ÖZDEMİR

(Dipnot: Öncelikle başlıkta kullanmış olduğum Türkçe Grafik Tasarımcı ibaresinin yanında Art ibaresini kullandığım için özür diliyorum. Sanat Yönetmeni tanımlamasına aşina olmayan ciddi bir kesim tarafından durum anlaşılmıyor maalesef)

E-posta: mehmetrecepozdemir@gmail.com

Telefon: 0554 591 57 86

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

alijoe

🌱Yeni Üye🌱
arayüz tasarımı yapıyor musunuz? web, mobil? şayet yapıyorsanız portfolyonuzu beklemekteyiz: